Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
MERRELL HEIDI Waterproof
MERRELL HEIDI Waterproof
MERRELL HEIDI Waterproof
MERRELL HEIDI Waterproof
MERRELL HEIDI Waterproof
MERRELL HEIDI Waterproof
MERRELL HEIDI Waterproof
MERRELL HEIDI Waterproof
MERRELL HEIDI Waterproof
MERRELL HEIDI Waterproof
Детски чизми
Код на производ:
(MK163215)
MERRELL

MERRELL HEIDI Waterproof

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
3.743 ДЕН
Заштеда: 1.247 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32 20
 • 1.5 *
 • 2 33 21
 • 2.5 *
 • 3 34 22
 • 3.5 *
 • 4 35 23
 • 4.5 *
 • 5 36 24
 • 5.5 *
 • 6 37 25
 • 7 38 25
 • 10 28 16
 • 10.5 *
 • 11 29 17
 • 11.5 *
 • 12 30 18
 • 12.5 *
 • 13 31 19
 • 13.5 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Outdoor
Бренд MERRELL
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32 20
1.5
2 33 21
2.5
3 34 22
3.5
4 35 23
4.5
5 36 24
5.5
6 37 25
7 38 25
10 28 16
10.5
11 29 17
11.5
12 30 18
12.5
13 31 19
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Outdoor
Бренд MERRELL
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32 20
1.5
2 33 21
2.5
3 34 22
3.5
4 35 23
4.5
5 36 24
5.5
6 37 25
7 38 25
10 28 16
10.5
11 29 17
11.5
12 30 18
12.5
13 31 19
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош