Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
KANDER RICHIE TD
KANDER RICHIE TD
KANDER RICHIE TD
KANDER RICHIE TD
KANDER RICHIE TD
KANDER RICHIE TD
KANDER RICHIE TD
KANDER RICHIE TD
KANDER RICHIE TD
KANDER RICHIE TD
Детски кондури
Код на производ:
(KAF213T300-51)
KANDER

KANDER RICHIE TD

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 20 *
  • 21 *
  • 22 *
  • 23 *
  • 24 *
  • 25 *
  • 26 *
  • 27 27
  • 28 28
  • 29 29
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Outdoor
Бренд KANDER
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
20
21
22
23
24
25
26
27 27
28 28
29 29

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Outdoor
Бренд KANDER
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
20
21
22
23
24
25
26
27 27
28 28
29 29

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF213G323-01
2.872 ДЕН
Заштеда 20%
3.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF213G304-74
2.872 ДЕН
Заштеда 20%
3.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF213G301-03
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Помош