Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NIKE RENEW ELEVATE II
NIKE NIKE RENEW ELEVATE II
NIKE NIKE RENEW ELEVATE II
NIKE NIKE RENEW ELEVATE II
NIKE NIKE RENEW ELEVATE II
NIKE NIKE RENEW ELEVATE II
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(CW3406-002)
NIKE

NIKE NIKE RENEW ELEVATE II

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.042 ДЕН
Заштеда: 1.348 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike RENEW ELEVATE се унисекс патики за кошарка. Тие се многу удобни и лесни. Атрактивниот изглед е комбиниран со спортската функционалност. Горниот дел на патиките е изработен од синтетика и текстил. Перфорираната структура на ткаенината овозможува зголемена циркулација на воздухот. Меката влошка со перничиња и Lunar пена дава врвна удобност при секој чекор. Издржливиот, гумен ѓон носи автентичност, стабилност и одлична адхезија на различни површини. Можете да ги носите и за време на прошетките или бројни други спортски активности. Тие се одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот. Ја сакаме кошарката, ајде да играме кошарка. Спецификација: Унисекс патики - кошарка Горен дел: синтетика, текстил Гумен ѓон Врзување .
Подетално

Nike RENEW ELEVATE се унисекс патики за кошарка. Тие се многу удобни и лесни. Атрактивниот изглед е комбиниран со спортската функционалност. Горниот дел на патиките е изработен од синтетика и текстил. Перфорираната структура на ткаенината овозможува зголемена циркулација на воздухот. Меката влошка со перничиња и Lunar пена дава врвна удобност при секој чекор. Издржливиот, гумен ѓон носи автентичност, стабилност и одлична адхезија на различни површини. Можете да ги носите и за време на прошетките или бројни други спортски активности. Тие се одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот. Ја сакаме кошарката, ајде да играме кошарка.

Спецификација:

 • Унисекс патики - кошарка
 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон
 • Врзување
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike RENEW ELEVATE се унисекс патики за кошарка. Тие се многу удобни и лесни. Атрактивниот изглед е комбиниран со спортската функционалност. Горниот дел на патиките е изработен од синтетика и текстил. Перфорираната структура на ткаенината овозможува зголемена циркулација на воздухот. Меката влошка со перничиња и Lunar пена дава врвна удобност при секој чекор. Издржливиот, гумен ѓон носи автентичност, стабилност и одлична адхезија на различни површини. Можете да ги носите и за време на прошетките или бројни други спортски активности. Тие се одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот. Ја сакаме кошарката, ајде да играме кошарка.

Спецификација:

 • Унисекс патики - кошарка
 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон
 • Врзување
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CW3143-004
6.142 ДЕН
Заштеда 25%
8.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DA0694-500
6.367 ДЕН
Заштеда 25%
8.490 ДЕН
Помош