Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE GIANNIS IMMORTALITY
NIKE GIANNIS IMMORTALITY
NIKE GIANNIS IMMORTALITY
NIKE GIANNIS IMMORTALITY
NIKE GIANNIS IMMORTALITY
NIKE GIANNIS IMMORTALITY
NIKE GIANNIS IMMORTALITY
NIKE GIANNIS IMMORTALITY
NIKE GIANNIS IMMORTALITY
NIKE GIANNIS IMMORTALITY
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(CZ4099-010)
NIKE

NIKE GIANNIS IMMORTALITY

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.312 ДЕН
Заштеда: 1.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Giannis Immortality се патики за кошарка дизајнирани за играчи кои ја сакаат повеќедимензионалната игра на Џенис и сакаат да носат парче од неговиот стил. Овој модел е резултат на континуираната соработка на Nike со еден од најдобрите NBA играчи, Џенис Адетокунба. Средниот ѓон е исполнет со пена која е пресечена во еден предел, така што ја намалува тежината и обезбедува поголема тракција. Горниот дел е изработен од мрежест материјал  и има внатрешен стабилизатор кој се обвиткува околу средниот дел на стапалото. Надворешниот, гумен дел од ѓонот е поделен на два дела, така што предниот и задниот дел се поврзани во средината со потпора, што придонесува за поголема флексибилност и стабилизација при движење. На ѓонот се врежани имињата на родителите, браќата и синот на Џенис. Спецификација: Патики за кошарка Горен дел: текстил, синтетика Среден ѓон од пена Стабилизација на стапалото Гумен ѓон .
Подетално

Nike Giannis Immortality се патики за кошарка дизајнирани за играчи кои ја сакаат повеќедимензионалната игра на Џенис и сакаат да носат парче од неговиот стил. Овој модел е резултат на континуираната соработка на Nike со еден од најдобрите NBA играчи, Џенис Адетокунба. Средниот ѓон е исполнет со пена која е пресечена во еден предел, така што ја намалува тежината и обезбедува поголема тракција. Горниот дел е изработен од мрежест материјал  и има внатрешен стабилизатор кој се обвиткува околу средниот дел на стапалото. Надворешниот, гумен дел од ѓонот е поделен на два дела, така што предниот и задниот дел се поврзани во средината со потпора, што придонесува за поголема флексибилност и стабилизација при движење. На ѓонот се врежани имињата на родителите, браќата и синот на Џенис.

Спецификација:

 • Патики за кошарка
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Среден ѓон од пена
 • Стабилизација на стапалото
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Giannis Immortality се патики за кошарка дизајнирани за играчи кои ја сакаат повеќедимензионалната игра на Џенис и сакаат да носат парче од неговиот стил. Овој модел е резултат на континуираната соработка на Nike со еден од најдобрите NBA играчи, Џенис Адетокунба. Средниот ѓон е исполнет со пена која е пресечена во еден предел, така што ја намалува тежината и обезбедува поголема тракција. Горниот дел е изработен од мрежест материјал  и има внатрешен стабилизатор кој се обвиткува околу средниот дел на стапалото. Надворешниот, гумен дел од ѓонот е поделен на два дела, така што предниот и задниот дел се поврзани во средината со потпора, што придонесува за поголема флексибилност и стабилизација при движење. На ѓонот се врежани имињата на родителите, браќата и синот на Џенис.

Спецификација:

 • Патики за кошарка
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Среден ѓон од пена
 • Стабилизација на стапалото
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CW3406-002
4.312 ДЕН
Заштеда 20%
5.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH4470-100
4.312 ДЕН
Заштеда 20%
5.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CW3406-505
4.312 ДЕН
Заштеда 20%
5.390 ДЕН
Помош