Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE NIKE AIR MAX EXCEE GS
Детски патики
Код на производ:
(CD6894-110)
NIKE

NIKE NIKE AIR MAX EXCEE GS

Претходна цена
5.890 ДЕН
Моментална цена
5.890 ДЕН
Цена со попуст
4.712 ДЕН
Заштеда: 1.178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 24
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Excee детските lifestyle патики ѝм оддаваат почит на првите патики Air Max 90, кои се појавија пред повеќе од триесетина години. Инспирирани од оригиналниот дизајн, тие се одликуваат со мешавина на материјали, вклучувајќи вистинска и вештачка долготрајна кожа. Мрежестата ткаенина овозможува оптимален проток на воздух, а велурот дава супериорен изглед. Единицата Air Max во средниот пенест ѓон обезбедува супериорен комфор. Деталите инспирирани од моделот Air Max 90 вклучуваат гума обвиткана околу единицата Air и Air Max лого на петицата. Спецификација:  Плиток профил Врзување Мрежест горен дел со слоеви од вистинска и вештачка кожа Единица Air Max Среден пенест ѓон Флексибилен гумен ѓон .
Подетално

Nike Air Max Excee детските lifestyle патики ѝм оддаваат почит на првите патики Air Max 90, кои се појавија пред повеќе од триесетина години. Инспирирани од оригиналниот дизајн, тие се одликуваат со мешавина на материјали, вклучувајќи вистинска и вештачка долготрајна кожа. Мрежестата ткаенина овозможува оптимален проток на воздух, а велурот дава супериорен изглед. Единицата Air Max во средниот пенест ѓон обезбедува супериорен комфор. Деталите инспирирани од моделот Air Max 90 вклучуваат гума обвиткана околу единицата Air и Air Max лого на петицата.

Спецификација:

 Плиток профил

 • Врзување
 • Мрежест горен дел со слоеви од вистинска и вештачка кожа
 • Единица Air Max
 • Среден пенест ѓон
 • Флексибилен гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 24
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24.5
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Max Excee детските lifestyle патики ѝм оддаваат почит на првите патики Air Max 90, кои се појавија пред повеќе од триесетина години. Инспирирани од оригиналниот дизајн, тие се одликуваат со мешавина на материјали, вклучувајќи вистинска и вештачка долготрајна кожа. Мрежестата ткаенина овозможува оптимален проток на воздух, а велурот дава супериорен изглед. Единицата Air Max во средниот пенест ѓон обезбедува супериорен комфор. Деталите инспирирани од моделот Air Max 90 вклучуваат гума обвиткана околу единицата Air и Air Max лого на петицата.

Спецификација:

 Плиток профил

 • Врзување
 • Мрежест горен дел со слоеви од вистинска и вештачка кожа
 • Единица Air Max
 • Среден пенест ѓон
 • Флексибилен гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 24
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24.5
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики BQ5448-014
2.318 ДЕН
Заштеда 25%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CD7782-105
2.843 ДЕН
Заштеда 25%
3.790 ДЕН
Помош