Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
KANDER BARETI
KANDER BARETI
KANDER BARETI
KANDER BARETI
KANDER BARETI
KANDER BARETI
KANDER BARETI
KANDER BARETI
KANDER BARETI
KANDER BARETI
Машки outdoor кондури
Код на производ:
(KAF203M219-09)
KANDER

KANDER BARETI

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
3.474 ДЕН
Заштеда: 2.316 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 36 *
 • 36.5 *
 • 37 *
 • 37.5 *
 • 38 *
 • 38.5 *
 • 39 *
 • 39.5 *
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 46 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд KANDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5 41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
43.5 43.5
44 44
44.5 44.5
45 45
46 46

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд KANDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5 41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
43.5 43.5
44 44
44.5 44.5
45 45
46 46

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF213M203-62
3.438 ДЕН
Заштеда 35%
5.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF213M203-01
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF203M218-01
2.634 ДЕН
Заштеда 40%
4.390 ДЕН
Помош