Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
Машки outdoor патики
Код на производ:
(FW2762)
adidas

adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
10.488 ДЕН
Моментална цена
10.488 ДЕН
Цена со попуст
8.914 ДЕН
Заштеда: 1.574 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Можете да ја погледнете картата онолку пати колку што сакате пред да стапнете на патеката. Она што претстојува не се планира толку лесно. Но, токму тоа го прави забавен моментот. Без разлика на се, овие аdidas машки outdoor патики се дизајнирани за поддршка на калливи и карпести терени. Надворешниот Continental™ гумен ѓон ја нуди издржливоста и стабилноста што ви се потребни додека се искачувате по нерамните терени. GORE-TEX мембраната го задржува стапалото суво. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Брз систем на врзување • Текстилен горен дел со GORE-TEX мембрана • Водоотпорен горен дел • Среден ѓон EVA • Continental™ гумен надворешен ѓон • Боја на производот: Црна • Код на производот: FW2762 .
Подетално

Можете да ја погледнете картата онолку пати колку што сакате пред да стапнете на патеката. Она што претстојува не се планира толку лесно. Но, токму тоа го прави забавен моментот. Без разлика на се, овие аdidas машки outdoor патики се дизајнирани за поддршка на калливи и карпести терени. Надворешниот Continental™ гумен ѓон ја нуди издржливоста и стабилноста што ви се потребни додека се искачувате по нерамните терени. GORE-TEX мембраната го задржува стапалото суво.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Брз систем на врзување

• Текстилен горен дел со GORE-TEX мембрана

• Водоотпорен горен дел

• Среден ѓон EVA

• Continental™ гумен надворешен ѓон

• Боја на производот: Црна

• Код на производот: FW2762

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Можете да ја погледнете картата онолку пати колку што сакате пред да стапнете на патеката. Она што претстојува не се планира толку лесно. Но, токму тоа го прави забавен моментот. Без разлика на се, овие аdidas машки outdoor патики се дизајнирани за поддршка на калливи и карпести терени. Надворешниот Continental™ гумен ѓон ја нуди издржливоста и стабилноста што ви се потребни додека се искачувате по нерамните терени. GORE-TEX мембраната го задржува стапалото суво.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Брз систем на врзување

• Текстилен горен дел со GORE-TEX мембрана

• Водоотпорен горен дел

• Среден ѓон EVA

• Continental™ гумен надворешен ѓон

• Боја на производот: Црна

• Код на производот: FW2762

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош