Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas COPA SENSE.4 INDOOR
adidas COPA SENSE.4 INDOOR
adidas COPA SENSE.4 INDOOR
adidas COPA SENSE.4 INDOOR
adidas COPA SENSE.4 INDOOR
adidas COPA SENSE.4 INDOOR
adidas COPA SENSE.4 INDOOR
adidas COPA SENSE.4 INDOOR
adidas COPA SENSE.4 INDOOR
adidas COPA SENSE.4 INDOOR
Детски копачки
Код на производ:
(FY6162)
adidas

adidas COPA SENSE.4 INDOOR

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.532 ДЕН
Заштеда: 656 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COPA SENSE.4 се детски патики за футсал и игра на паркетот. Тие се дизајнирани да овозможат совршен контакт со топката и прецизност на теренот. Овие детски футсал патики овозможуваат исклучителна удобност, така што младите надежи на спортот остануваат фокусирани на она што е важно во текот на играта. Мекиот, синтетички горен дел е создаден да трае и да овозможува контрола при дриблинг и шутирање. Дозволете вашите наследници да го водат вашиот тим до победа во adidas COPA SENSE.4 детски футсал патки. Спецификација: Детски патики - футсал За игра во затворен простор Плиток профил Врзување Горен дел: синтетички материјал Гумен ѓон Боја: црвена .
Подетално

adidas COPA SENSE.4 се детски патики за футсал и игра на паркетот. Тие се дизајнирани да овозможат совршен контакт со топката и прецизност на теренот. Овие детски футсал патики овозможуваат исклучителна удобност, така што младите надежи на спортот остануваат фокусирани на она што е важно во текот на играта. Мекиот, синтетички горен дел е создаден да трае и да овозможува контрола при дриблинг и шутирање. Дозволете вашите наследници да го водат вашиот тим до победа во adidas COPA SENSE.4 детски футсал патки.

Спецификација:

 • Детски патики - футсал
 • За игра во затворен простор
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: синтетички материјал
 • Гумен ѓон
 • Боја: црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas COPA SENSE.4 се детски патики за футсал и игра на паркетот. Тие се дизајнирани да овозможат совршен контакт со топката и прецизност на теренот. Овие детски футсал патики овозможуваат исклучителна удобност, така што младите надежи на спортот остануваат фокусирани на она што е важно во текот на играта. Мекиот, синтетички горен дел е создаден да трае и да овозможува контрола при дриблинг и шутирање. Дозволете вашите наследници да го водат вашиот тим до победа во adidas COPA SENSE.4 детски футсал патки.

Спецификација:

 • Детски патики - футсал
 • За игра во затворен простор
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: синтетички материјал
 • Гумен ѓон
 • Боја: црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош