Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(CQ9356-002)
NIKE

NIKE Legend Essential 2

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.863 ДЕН
Заштеда: 1.227 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Legend Essential 2 се машки патики за тренинг кои се  одликуваат со рамна, стабилна потпетица, флексибилност во пределот на прстите и странична стабилност. Високо абразивниото мрежесто горниште со шара на саќе и издржливите слоеви од позади и од страничните делови обезбедуваат модерен изглед и цврстина. Доброто прилепување овозможува лесно да се движите на сите видови површини. Спецификација: Плиток профил Вртење Мрежесто горниште Гумен ѓон .
Подетално

Nike Legend Essential 2 се машки патики за тренинг кои се  одликуваат со рамна, стабилна потпетица, флексибилност во пределот на прстите и странична стабилност. Високо абразивниото мрежесто горниште со шара на саќе и издржливите слоеви од позади и од страничните делови обезбедуваат модерен изглед и цврстина. Доброто прилепување овозможува лесно да се движите на сите видови површини.

Спецификација:

 • Плиток профил
 • Вртење
 • Мрежесто горниште
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Legend Essential 2 се машки патики за тренинг кои се  одликуваат со рамна, стабилна потпетица, флексибилност во пределот на прстите и странична стабилност. Високо абразивниото мрежесто горниште со шара на саќе и издржливите слоеви од позади и од страничните делови обезбедуваат модерен изглед и цврстина. Доброто прилепување овозможува лесно да се движите на сите видови површини.

Спецификација:

 • Плиток профил
 • Вртење
 • Мрежесто горниште
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ1196-001
2.863 ДЕН
Заштеда 30%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Помош