Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas X SPEEDFLOW MESSI.3 FG
adidas X SPEEDFLOW MESSI.3 FG
adidas X SPEEDFLOW MESSI.3 FG
adidas X SPEEDFLOW MESSI.3 FG
adidas X SPEEDFLOW MESSI.3 FG
adidas X SPEEDFLOW MESSI.3 FG
adidas X SPEEDFLOW MESSI.3 FG
adidas X SPEEDFLOW MESSI.3 FG
Копачки за возрасни
Код на производ:
(FY6888)
adidas

adidas X SPEEDFLOW MESSI.3 FG

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална цена
4.888 ДЕН
Моментална цена
4.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 14- 50 2/3 31.4
  • 15 51 1/3 31.8
  • 6 39 1/3 24.2
  • 6- 40 24.6
  • 7 40 2/3 25
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 8 42 25.9
  • 8- 42 2/3 27
  • 9 43 1/3 27.5
  • 9- 44 28
  • 10 44 2/3 28.5
  • 10- 45 1/3 29
  • 11 46 28.4
  • 11- 46 2/3 28.8
  • 12 47 1/3 29.3
  • 12- *
  • 13 48 2/3 30.1
  • 13- 49 1/3 30.5
  • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X Speedflow Messi.3 Firm Ground се унисекс копачки дизајнирани за играње на цврсти површини. Тие јасно покажуваат колку е важна брзината. Размислувајте побрзо. Движете се побрзо. Обезбедете си лесен дриблинг и оставете ги сите зад себе. Летајте кон голот. Гумениот TPU ѓон сериозно ви помага да бидете побрзи на сите тврди површини. Еластичната конструкција на патиките и Speedskin горниот дел ви даваат совршена удобност и чувство дека патиките ја следат природната положба на вашето стапало. Кога ќе се препуштите на брзината, вашите противници ќе го видат само логото на Меси кое се наоѓа на петицата на овие феноменални копачки. Спецификација: Врзување Лесен мрежест врв - Speedskin Еластична конструкција Лесен TPU гумен ѓон Овој производ е направен од рециклирани материјали Боја: сина .
Подетално

adidas X Speedflow Messi.3 Firm Ground се унисекс копачки дизајнирани за играње на цврсти површини. Тие јасно покажуваат колку е важна брзината. Размислувајте побрзо. Движете се побрзо. Обезбедете си лесен дриблинг и оставете ги сите зад себе. Летајте кон голот. Гумениот TPU ѓон сериозно ви помага да бидете побрзи на сите тврди површини. Еластичната конструкција на патиките и Speedskin горниот дел ви даваат совршена удобност и чувство дека патиките ја следат природната положба на вашето стапало. Кога ќе се препуштите на брзината, вашите противници ќе го видат само логото на Меси кое се наоѓа на петицата на овие феноменални копачки.

Спецификација:

  • Врзување
  • Лесен мрежест врв - Speedskin
  • Еластична конструкција
  • Лесен TPU гумен ѓон
  • Овој производ е направен од рециклирани материјали
  • Боја: сина
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12-
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas X Speedflow Messi.3 Firm Ground се унисекс копачки дизајнирани за играње на цврсти површини. Тие јасно покажуваат колку е важна брзината. Размислувајте побрзо. Движете се побрзо. Обезбедете си лесен дриблинг и оставете ги сите зад себе. Летајте кон голот. Гумениот TPU ѓон сериозно ви помага да бидете побрзи на сите тврди површини. Еластичната конструкција на патиките и Speedskin горниот дел ви даваат совршена удобност и чувство дека патиките ја следат природната положба на вашето стапало. Кога ќе се препуштите на брзината, вашите противници ќе го видат само логото на Меси кое се наоѓа на петицата на овие феноменални копачки.

Спецификација:

  • Врзување
  • Лесен мрежест врв - Speedskin
  • Еластична конструкција
  • Лесен TPU гумен ѓон
  • Овој производ е направен од рециклирани материјали
  • Боја: сина
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12-
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош