Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NIKE WINFLO 8
NIKE NIKE WINFLO 8
NIKE NIKE WINFLO 8
NIKE NIKE WINFLO 8
NIKE NIKE WINFLO 8
NIKE NIKE WINFLO 8
NIKE NIKE WINFLO 8
NIKE NIKE WINFLO 8
Машки патики за трчање
Код на производ:
(CW3419-401)
NIKE

NIKE NIKE WINFLO 8

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
5.092 ДЕН
Заштеда: 1.698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Winflo 8 машките патики за трчање со подобрен мрежест дизајн и малку повисок преден дел носат супериорна удобност на долг рок. Мрежестите детали на горништето помагаат да се одржи протокот на воздух. Синтетичките влакна ја прават конструкцијата на горниот дел лесна, а во исто време овозможуваат безбедно и стабилно чувство. Надградената Air Zoom единица во пределот на петицата и прстите обезбедува супериорна удобност. Воздушната единица е значително поголема напред, за да го подобри чувството на удобност директно под стапалата. Повеќе пена значи и зголемена висина на ѓонот, подобра тракција и максимална издржливост. Доколку сте тркач кој сака предизвици и секогаш избира подолги патеки, тогаш овие патики се идеален избор за вас. Спецификација: Машки патики за трчање Врзување со врвки  AIR Zoom технологија .
Подетално

Nike Winflo 8 машките патики за трчање со подобрен мрежест дизајн и малку повисок преден дел носат супериорна удобност на долг рок. Мрежестите детали на горништето помагаат да се одржи протокот на воздух. Синтетичките влакна ја прават конструкцијата на горниот дел лесна, а во исто време овозможуваат безбедно и стабилно чувство. Надградената Air Zoom единица во пределот на петицата и прстите обезбедува супериорна удобност. Воздушната единица е значително поголема напред, за да го подобри чувството на удобност директно под стапалата. Повеќе пена значи и зголемена висина на ѓонот, подобра тракција и максимална издржливост. Доколку сте тркач кој сака предизвици и секогаш избира подолги патеки, тогаш овие патики се идеален избор за вас.

Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Врзување со врвки
 •  AIR Zoom технологија
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Winflo 8 машките патики за трчање со подобрен мрежест дизајн и малку повисок преден дел носат супериорна удобност на долг рок. Мрежестите детали на горништето помагаат да се одржи протокот на воздух. Синтетичките влакна ја прават конструкцијата на горниот дел лесна, а во исто време овозможуваат безбедно и стабилно чувство. Надградената Air Zoom единица во пределот на петицата и прстите обезбедува супериорна удобност. Воздушната единица е значително поголема напред, за да го подобри чувството на удобност директно под стапалата. Повеќе пена значи и зголемена висина на ѓонот, подобра тракција и максимална издржливост. Доколку сте тркач кој сака предизвици и секогаш избира подолги патеки, тогаш овие патики се идеален избор за вас.

Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Врзување со врвки
 •  AIR Zoom технологија
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош