Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas TERREX HYPERHIKER K
adidas TERREX HYPERHIKER K
adidas TERREX HYPERHIKER K
adidas TERREX HYPERHIKER K
adidas TERREX HYPERHIKER K
adidas TERREX HYPERHIKER K
adidas TERREX HYPERHIKER K
adidas TERREX HYPERHIKER K
adidas TERREX HYPERHIKER K
adidas TERREX HYPERHIKER K
Детски патики
Код на производ:
(FX4188)
adidas

adidas TERREX HYPERHIKER K

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX HYPERHIKER се унисекс детски патики за планинарење дизајнирани да го поддржат секој чекор на вашите мали авантуристи. Тие се одличен избор за активен престој во природа и лесни спортови на отворено, како што е планинарењето. Цврсти, удобни и стабилни на стрмен и непристапен терен, овие полудлабоки патики имаат гуменTraxion ѓон кој е дизајниран за сите видови површини. Текстилниот горен дел е издржлив и лесен за одржување, ги покрива стапалото и глуждот, давајќи ѝм ја потребната поддршка. Вклучува едноставен систем на врзување и синтетичко засилување што обезбедува заштита од кал. Дозволете ѝм да излезат од нивната комфорна зона и да ја запознаат природата што ги опкружува во adidas TERREX HYPERHIKER детските патики за планинарење. Спецификација: Детски унисекс патики за планинарење Полу-длабок профил / врвки Горен дел: текстил, синтетика Заштита од кал Текстилна постава Traxion гумен ѓон за сите видови терени Боја: зелена .
Подетално

adidas TERREX HYPERHIKER се унисекс детски патики за планинарење дизајнирани да го поддржат секој чекор на вашите мали авантуристи. Тие се одличен избор за активен престој во природа и лесни спортови на отворено, како што е планинарењето. Цврсти, удобни и стабилни на стрмен и непристапен терен, овие полудлабоки патики имаат гуменTraxion ѓон кој е дизајниран за сите видови површини. Текстилниот горен дел е издржлив и лесен за одржување, ги покрива стапалото и глуждот, давајќи ѝм ја потребната поддршка. Вклучува едноставен систем на врзување и синтетичко засилување што обезбедува заштита од кал. Дозволете ѝм да излезат од нивната комфорна зона и да ја запознаат природата што ги опкружува во adidas TERREX HYPERHIKER детските патики за планинарење.

Спецификација:

 • Детски унисекс патики за планинарење
 • Полу-длабок профил / врвки
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Заштита од кал
 • Текстилна постава
 • Traxion гумен ѓон за сите видови терени
 • Боја: зелена
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TERREX HYPERHIKER се унисекс детски патики за планинарење дизајнирани да го поддржат секој чекор на вашите мали авантуристи. Тие се одличен избор за активен престој во природа и лесни спортови на отворено, како што е планинарењето. Цврсти, удобни и стабилни на стрмен и непристапен терен, овие полудлабоки патики имаат гуменTraxion ѓон кој е дизајниран за сите видови површини. Текстилниот горен дел е издржлив и лесен за одржување, ги покрива стапалото и глуждот, давајќи ѝм ја потребната поддршка. Вклучува едноставен систем на врзување и синтетичко засилување што обезбедува заштита од кал. Дозволете ѝм да излезат од нивната комфорна зона и да ја запознаат природата што ги опкружува во adidas TERREX HYPERHIKER детските патики за планинарење.

Спецификација:

 • Детски унисекс патики за планинарење
 • Полу-длабок профил / врвки
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Заштита од кал
 • Текстилна постава
 • Traxion гумен ѓон за сите видови терени
 • Боја: зелена
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош