Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG
Машки копачки
Код на производ:
(FY6295)
adidas

adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Зачувајте во листата на желби
Дизајнирани според најновите технологии, adidas PREDATOR FREAK .3 машките копачки направени се за играње на различни видови тврда трева. Полудлабоката компресивна конструкција без врвки, со текстилното јазиче и продолжениот дел над зглобот го прави секој ваш чекор стабилен. Синтетичкиот горен дел со микротекстура и доминантните 3D печатени Demonscale елементи обезбедуваат совршен допир, извонредна контрола на топката и придонесуваат кон стилскиот момент. Не можете да ја промените играта додека не дозволите играта да ве промени вас. Ослободете ја вашата природа и бидете незапирливи на теренот во adidas PREDATOR FREAK .3 копачките. Тие се доверлив партнер кој нема да ве изневери на патот кон успехот. Спецификација: Машки копачки - фудбал За играње на тврди терени и природна трева Полудлабок профил Без врвки Горен дел: текстил, синтетика Demonscale 3D печатење Боја: црвена .
Подетално

Дизајнирани според најновите технологии, adidas PREDATOR FREAK .3 машките копачки направени се за играње на различни видови тврда трева. Полудлабоката компресивна конструкција без врвки, со текстилното јазиче и продолжениот дел над зглобот го прави секој ваш чекор стабилен. Синтетичкиот горен дел со микротекстура и доминантните 3D печатени Demonscale елементи обезбедуваат совршен допир, извонредна контрола на топката и придонесуваат кон стилскиот момент. Не можете да ја промените играта додека не дозволите играта да ве промени вас. Ослободете ја вашата природа и бидете незапирливи на теренот во adidas PREDATOR FREAK .3 копачките. Тие се доверлив партнер кој нема да ве изневери на патот кон успехот.

Спецификација:

 • Машки копачки - фудбал
 • За играње на тврди терени и природна трева
 • Полудлабок профил
 • Без врвки
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Demonscale 3D печатење
 • Боја: црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Дизајнирани според најновите технологии, adidas PREDATOR FREAK .3 машките копачки направени се за играње на различни видови тврда трева. Полудлабоката компресивна конструкција без врвки, со текстилното јазиче и продолжениот дел над зглобот го прави секој ваш чекор стабилен. Синтетичкиот горен дел со микротекстура и доминантните 3D печатени Demonscale елементи обезбедуваат совршен допир, извонредна контрола на топката и придонесуваат кон стилскиот момент. Не можете да ја промените играта додека не дозволите играта да ве промени вас. Ослободете ја вашата природа и бидете незапирливи на теренот во adidas PREDATOR FREAK .3 копачките. Тие се доверлив партнер кој нема да ве изневери на патот кон успехот.

Спецификација:

 • Машки копачки - фудбал
 • За играње на тврди терени и природна трева
 • Полудлабок профил
 • Без врвки
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Demonscale 3D печатење
 • Боја: црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош