Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 11 TDV
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 11 TDV
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 11 TDV
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 11 TDV
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 11 TDV
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 11 TDV
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 11 TDV
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 11 TDV
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 11 TDV
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 11 TDV
Детски патики
Код на производ:
(CZ3967-605)
NIKE

NIKE NIKE DOWNSHIFTER 11 TDV

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C *
 • 3.5C *
 • 4.5C *
 • 5.5C *
 • 6.5C *
 • 7.5C *
 • 8.5C *
 • 9.5C *
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 24 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Downshifter 11 се детски патики за бебиња и мали деца дизајнирани да обезбедат стабилна и удобна поддршка во текот на денот. Направени се од лесни прозрачни материјали што носат чувство на удобност и комфор. Велкро лепенките во горниот дел овозможуваат лесно и брзо облекување и соблекување. Мрежестиот горен дел ѝм помага на најмалите стапала да останат суви, додека пената на средниот ѓон нуди поддршка при  секој чекор. Меките исполнувања ја покриваат областа околу глуждот за дополнителна удобност, а гумениот ѓон исклучително добро се прилепува на различни површини. Овие детски патики се идеален избор за активни мали деца на кои ѝм е потребна стабилна и удобна поддршка во текот на денот. Спецификација: Бебешки патики за бебиња и мали деца Велкро лепенка Горен дел: текстил, синтетика Среден ѓон од пена Облога околу глуждот Гумен ѓон .
Подетално

Nike Downshifter 11 се детски патики за бебиња и мали деца дизајнирани да обезбедат стабилна и удобна поддршка во текот на денот. Направени се од лесни прозрачни материјали што носат чувство на удобност и комфор. Велкро лепенките во горниот дел овозможуваат лесно и брзо облекување и соблекување. Мрежестиот горен дел ѝм помага на најмалите стапала да останат суви, додека пената на средниот ѓон нуди поддршка при  секој чекор. Меките исполнувања ја покриваат областа околу глуждот за дополнителна удобност, а гумениот ѓон исклучително добро се прилепува на различни површини. Овие детски патики се идеален избор за активни мали деца на кои ѝм е потребна стабилна и удобна поддршка во текот на денот.

Спецификација:

 • Бебешки патики за бебиња и мали деца
 • Велкро лепенка
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Среден ѓон од пена
 • Облога околу глуждот
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C
3.5C
4.5C
5.5C
6.5C
7.5C
8.5C
9.5C
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 24 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Downshifter 11 се детски патики за бебиња и мали деца дизајнирани да обезбедат стабилна и удобна поддршка во текот на денот. Направени се од лесни прозрачни материјали што носат чувство на удобност и комфор. Велкро лепенките во горниот дел овозможуваат лесно и брзо облекување и соблекување. Мрежестиот горен дел ѝм помага на најмалите стапала да останат суви, додека пената на средниот ѓон нуди поддршка при  секој чекор. Меките исполнувања ја покриваат областа околу глуждот за дополнителна удобност, а гумениот ѓон исклучително добро се прилепува на различни површини. Овие детски патики се идеален избор за активни мали деца на кои ѝм е потребна стабилна и удобна поддршка во текот на денот.

Спецификација:

 • Бебешки патики за бебиња и мали деца
 • Велкро лепенка
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Среден ѓон од пена
 • Облога околу глуждот
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C
3.5C
4.5C
5.5C
6.5C
7.5C
8.5C
9.5C
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 24 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош