Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
CONVERSE CHUCK 70
Женски патики
Код на производ:
(570356C)
CONVERSE

CONVERSE CHUCK 70

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.632 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 34 20.2
 • 4 34.5 20.6
 • 4.5 35 21.1
 • 5 35 21.5
 • 5.5 36 21.9
 • 6 36.5 22.4
 • 6.5 37 22.8
 • 7 37.5 23.2
 • 7.5 38 23.6
 • 8 39 24.1
 • 8.5 39.5 24.5
 • 9 40 24.9
 • 9.5 41 25.3
 • 10 41.5 25.8
 • 10.5 42 26.2
 • 11 42.5 26.6
 • 11.5 43 27
 • 12 44 27.4
 • 13 45 28.3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 34 20.2
4 34.5 20.6
4.5 35 21.1
5 35 21.5
5.5 36 21.9
6 36.5 22.4
6.5 37 22.8
7 37.5 23.2
7.5 38 23.6
8 39 24.1
8.5 39.5 24.5
9 40 24.9
9.5 41 25.3
10 41.5 25.8
10.5 42 26.2
11 42.5 26.6
11.5 43 27
12 44 27.4
13 45 28.3

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 34 20.2
4 34.5 20.6
4.5 35 21.1
5 35 21.5
5.5 36 21.9
6 36.5 22.4
6.5 37 22.8
7 37.5 23.2
7.5 38 23.6
8 39 24.1
8.5 39.5 24.5
9 40 24.9
9.5 41 25.3
10 41.5 25.8
10.5 42 26.2
11 42.5 26.6
11.5 43 27
12 44 27.4
13 45 28.3

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 570487C
2.334 ДЕН
Заштеда 40%
3.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 563412C
2.095 ДЕН
Заштеда 50%
4.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош