Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE WMNS NIKE RENEW RUN 2
Женски патики за трчање
Код на производ:
(CU3505-105)
NIKE

NIKE WMNS NIKE RENEW RUN 2

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.567 ДЕН
Заштеда: 1.523 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Renew Run 2 машките патики обезбедуваат сигурна поддршка и издржлива тракција. Средниот ѓон со двојна густина со Lunar пена ѝм обезбедува на вашите стапала меко и удобно трчање. Дизајнирани се да ја следат структурата на страничните рабови, што носи удобност со секој преземен чекор. Мрежестиот дел овозможува оптимален проток на воздух. Издржливиот гумен ѓон обезбедува влечење онаму каде што ви треба, така што останувате фокусирани на километри напред. Спецификација: Подигнати во пределот на прстите TPU Swoosh дизајн Renew пена .
Подетално

Nike Renew Run 2 машките патики обезбедуваат сигурна поддршка и издржлива тракција. Средниот ѓон со двојна густина со Lunar пена ѝм обезбедува на вашите стапала меко и удобно трчање. Дизајнирани се да ја следат структурата на страничните рабови, што носи удобност со секој преземен чекор. Мрежестиот дел овозможува оптимален проток на воздух. Издржливиот гумен ѓон обезбедува влечење онаму каде што ви треба, така што останувате фокусирани на километри напред.

Спецификација:

 • Подигнати во пределот на прстите
 • TPU Swoosh дизајн
 • Renew пена
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Renew Run 2 машките патики обезбедуваат сигурна поддршка и издржлива тракција. Средниот ѓон со двојна густина со Lunar пена ѝм обезбедува на вашите стапала меко и удобно трчање. Дизајнирани се да ја следат структурата на страничните рабови, што носи удобност со секој преземен чекор. Мрежестиот дел овозможува оптимален проток на воздух. Издржливиот гумен ѓон обезбедува влечење онаму каде што ви треба, така што останувате фокусирани на километри напред.

Спецификација:

 • Подигнати во пределот на прстите
 • TPU Swoosh дизајн
 • Renew пена
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош