Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE SUPERFLY 8 CLUB FG/MG
NIKE SUPERFLY 8 CLUB FG/MG
NIKE SUPERFLY 8 CLUB FG/MG
NIKE SUPERFLY 8 CLUB FG/MG
NIKE SUPERFLY 8 CLUB FG/MG
NIKE SUPERFLY 8 CLUB FG/MG
NIKE SUPERFLY 8 CLUB FG/MG
NIKE SUPERFLY 8 CLUB FG/MG
NIKE SUPERFLY 8 CLUB FG/MG
NIKE SUPERFLY 8 CLUB FG/MG
Машки копачки
Код на производ:
(CV0852-760)
NIKE

NIKE SUPERFLY 8 CLUB FG/MG

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Mercurial Superfly 8 Club се копачки за фудбал. Second skin технологијата носи исклучителна удобност, така што ќе ги чувствувате како втора кожа. Синтетичките материјали од кои е направен горниот дел ви овозможуваат да го покажете својот талент и креативност со полна брзина. Технологијата Dynamic-Fit го штити глуждот и дополнително го обезбедува стапалото. Тие се направени да ги покажат вашите фудбалски вештини на тревните терени. Ајде да играме фудбал, ние го сакаме фудбалот. Спецификација: Горен дел: синтетички материјали Влошки изработени од NikeGrip технологија .
Подетално

Nike Mercurial Superfly 8 Club се копачки за фудбал. Second skin технологијата носи исклучителна удобност, така што ќе ги чувствувате како втора кожа. Синтетичките материјали од кои е направен горниот дел ви овозможуваат да го покажете својот талент и креативност со полна брзина. Технологијата Dynamic-Fit го штити глуждот и дополнително го обезбедува стапалото. Тие се направени да ги покажат вашите фудбалски вештини на тревните терени. Ајде да играме фудбал, ние го сакаме фудбалот.

Спецификација:

 • Горен дел: синтетички материјали
 • Влошки изработени од NikeGrip технологија
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Mercurial Superfly 8 Club се копачки за фудбал. Second skin технологијата носи исклучителна удобност, така што ќе ги чувствувате како втора кожа. Синтетичките материјали од кои е направен горниот дел ви овозможуваат да го покажете својот талент и креативност со полна брзина. Технологијата Dynamic-Fit го штити глуждот и дополнително го обезбедува стапалото. Тие се направени да ги покажат вашите фудбалски вештини на тревните терени. Ајде да играме фудбал, ние го сакаме фудбалот.

Спецификација:

 • Горен дел: синтетички материјали
 • Влошки изработени од NikeGrip технологија
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Копачки CU5691-760
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Копачки DA1174-176
4.072 ДЕН
Заштеда 20%
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Копачки DB0628-176
4.312 ДЕН
Заштеда 20%
5.390 ДЕН
Помош