Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
SALOMON ALPHACROSS 3 GTX
SALOMON ALPHACROSS 3 GTX
SALOMON ALPHACROSS 3 GTX
SALOMON ALPHACROSS 3 GTX
SALOMON ALPHACROSS 3 GTX
SALOMON ALPHACROSS 3 GTX
SALOMON ALPHACROSS 3 GTX
SALOMON ALPHACROSS 3 GTX
SALOMON ALPHACROSS 3 GTX
SALOMON ALPHACROSS 3 GTX
Женски патики
Код на производ:
(L41447600)
SALOMON

SALOMON ALPHACROSS 3 GTX

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
5.772 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 *
 • 35.5 *
 • 36 *
 • 36.5 36.5
 • 37 *
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 *
 • 41.5 *
 • 42 *
 • 42.5 *
 • 43 *
 • 44 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд SALOMON
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35
35.5
36
36.5 36.5
37
37.5 37.5
38 38
38.5 38.5
39 39
39.5 39.5
40 40
40.5 40.5
41
41.5
42
42.5
43
44

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд SALOMON
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35
35.5
36
36.5 36.5
37
37.5 37.5
38 38
38.5 38.5
39 39
39.5 39.5
40 40
40.5 40.5
41
41.5
42
42.5
43
44

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош