Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
Машки патики за трчање
Код на производ:
(H04595)
adidas

adidas GALAXY 5

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Извлечете го вашиот максимум во текот на трчањето. Без разлика колку далеку одите, овие adidas патики за трчање се дизајнирани да го ублажуват секој ваш чекор. Лесниот, прозрачен, мрежест горен дел овозможува оптимален проток на воздух, дури и во текот на најинтензивните моменти. СПЕЦИФИКАЦИИ • Regular fit • Врзување со врвки • Мрежест горен дел • Лесно чувство • OrthoLite® влошка и текстилна постава • Cloudfoam пена • Боја: црвена • Код на производот: H04595 .
Подетално

Извлечете го вашиот максимум во текот на трчањето. Без разлика колку далеку одите, овие adidas патики за трчање се дизајнирани да го ублажуват секој ваш чекор. Лесниот, прозрачен, мрежест горен дел овозможува оптимален проток на воздух, дури и во текот на најинтензивните моменти.

СПЕЦИФИКАЦИИ

• Regular fit

• Врзување со врвки

• Мрежест горен дел

• Лесно чувство

• OrthoLite® влошка и текстилна постава

• Cloudfoam пена

• Боја: црвена

• Код на производот: H04595

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Извлечете го вашиот максимум во текот на трчањето. Без разлика колку далеку одите, овие adidas патики за трчање се дизајнирани да го ублажуват секој ваш чекор. Лесниот, прозрачен, мрежест горен дел овозможува оптимален проток на воздух, дури и во текот на најинтензивните моменти.

СПЕЦИФИКАЦИИ

• Regular fit

• Врзување со врвки

• Мрежест горен дел

• Лесно чувство

• OrthoLite® влошка и текстилна постава

• Cloudfoam пена

• Боја: црвена

• Код на производот: H04595

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош