Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE LEGEND 9 CLUB TF
NIKE LEGEND 9 CLUB TF
NIKE LEGEND 9 CLUB TF
NIKE LEGEND 9 CLUB TF
NIKE LEGEND 9 CLUB TF
NIKE LEGEND 9 CLUB TF
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(DA1193-176)
NIKE

NIKE LEGEND 9 CLUB TF

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Освојте го теренот во Nike Tiempo Legend 9 Club TF патиките за фудбал, најлесната верзија од овој модел. Горниот дел од синтетичка кожа има нагласени делови со текстура од мека пена за подобар контакт со топката.  Удобната постава го обвиткува стапалото, за меко и флексибилно чувство. Гумениот ѓон е дизајниран да обезбеди повеќенаменска тракција на затворени и отворени терени.Откријте го фудбалот од поинаква перспектива, уживајќи во врвните перформанси на Nike Tiempo Legend 9 Club TF патиките за фудбал. Спецификација: Патики за фудбал – за возрасни За играње на вештачки површини Горен дел: синтетика, текстил Удобна постава Гумен ѓон .
Подетално

Освојте го теренот во Nike Tiempo Legend 9 Club TF патиките за фудбал, најлесната верзија од овој модел. Горниот дел од синтетичка кожа има нагласени делови со текстура од мека пена за подобар контакт со топката.  Удобната постава го обвиткува стапалото, за меко и флексибилно чувство. Гумениот ѓон е дизајниран да обезбеди повеќенаменска тракција на затворени и отворени терени.Откријте го фудбалот од поинаква перспектива, уживајќи во врвните перформанси на Nike Tiempo Legend 9 Club TF патиките за фудбал.

Спецификација:

 • Патики за фудбал – за возрасни
 • За играње на вештачки површини
 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Удобна постава
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Освојте го теренот во Nike Tiempo Legend 9 Club TF патиките за фудбал, најлесната верзија од овој модел. Горниот дел од синтетичка кожа има нагласени делови со текстура од мека пена за подобар контакт со топката.  Удобната постава го обвиткува стапалото, за меко и флексибилно чувство. Гумениот ѓон е дизајниран да обезбеди повеќенаменска тракција на затворени и отворени терени.Откријте го фудбалот од поинаква перспектива, уживајќи во врвните перформанси на Nike Tiempo Legend 9 Club TF патиките за фудбал.

Спецификација:

 • Патики за фудбал – за возрасни
 • За играње на вештачки површини
 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Удобна постава
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ1196-001
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DA1191-004
4.072 ДЕН
Заштеда 20%
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DA1183-004
5.992 ДЕН
Заштеда 20%
7.490 ДЕН
Помош