Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO ALPHA TF
LOTTO ALPHA TF
LOTTO ALPHA TF
LOTTO ALPHA TF
LOTTO ALPHA TF
LOTTO ALPHA TF
LOTTO ALPHA TF
LOTTO ALPHA TF
LOTTO ALPHA TF
LOTTO ALPHA TF
Детски патики
Код на производ:
(LTSW193303-01)
LOTTO

LOTTO ALPHA TF

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35
36 36
37 37
38 38
39 39
39.5
40
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF201B121-02
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTA193305-02
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Помош