Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 565
NEW BALANCE 565
NEW BALANCE 565
NEW BALANCE 565
NEW BALANCE 565
NEW BALANCE 565
NEW BALANCE 565
NEW BALANCE 565
NEW BALANCE 565
NEW BALANCE 565
Женски патики
Код на производ:
(WL565BD)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 565

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 15
 • 5 35 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6,5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7,5 38 24.5
 • 8 39 25
 • 8,5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9,5 41 26.5
 • 10 41.5 27
 • 10,5 42.5 27.5
 • 11 11
 • 11,5 11,5
 • 12 12
 • 12,5 12,5
 • 13 13
 • 13,5 13,5
 • 14 14
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15
5 35 22
5.5 36 22.5
6 36.5 23
6,5 37 23.5
7 37.5 24
7,5 38 24.5
8 39 25
8,5 40 25.5
9 40.5 26
9,5 41 26.5
10 41.5 27
10,5 42.5 27.5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош