Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DYNAMO IC JR
DYNAMO IC JR
DYNAMO IC JR
DYNAMO IC JR
DYNAMO IC JR
DYNAMO IC JR
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(LTX191305-20)
LOTTO

DYNAMO IC JR

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 33 33
  • 34 34
  • 35 35
  • 36 36
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд LOTTO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
33 33
34 34
35 35
36 36
37 37
38 38
39 39

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд LOTTO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
33 33
34 34
35 35
36 36
37 37
38 38
39 39

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош