Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NIKE AIR ZOOM VOMERO 16
NIKE NIKE AIR ZOOM VOMERO 16
NIKE NIKE AIR ZOOM VOMERO 16
NIKE NIKE AIR ZOOM VOMERO 16
NIKE NIKE AIR ZOOM VOMERO 16
NIKE NIKE AIR ZOOM VOMERO 16
NIKE NIKE AIR ZOOM VOMERO 16
NIKE NIKE AIR ZOOM VOMERO 16
NIKE NIKE AIR ZOOM VOMERO 16
NIKE NIKE AIR ZOOM VOMERO 16
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DA7245-400)
NIKE

NIKE NIKE AIR ZOOM VOMERO 16

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
10.190 ДЕН
Моментална цена
10.190 ДЕН
Моментална цена
10.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom Vomero 16 се машки патики за трчање дизајнирани да обезбедат енергија и стабилна поддршка за вашата дневна рутина. Фаворитот меѓу тркачите го најавува своето враќање во форма на нова, подобрена верзија подготвена да ги задоволи дури и најсложените потреби на патеката. Ако барате безбедност, вие сте на вистинскиот пат, бидејќи Vomero 16 ја нагласува стабилноста со прицврстување на средниот дел на стапалото и петицата со засилен систем за врзување и стабилизатор на стапалата. Овие патики се ултра лесни и имаат подобрен горен дел со поголема флексибилност и можност за вентилација. Nike ZoomX пената обезбедува обновување на енергијата, давајќи ви чувство на одзив додека трчате. Единицата Air Zoom е поголема од претходните верзии, што ќе обезбеди уште поголема удобност при секој чекор. Високо абразивната гума на ѓонот обезбедува оптимално прилепување на површините, добра влечна сила и одлична издржливост. Време е да ја ослободите вашата внатрешна енергија и да поставите нови рекорди во секојдневното трчање со помош на патиките Nike Air Zoom Vomero 16.  Спецификација: Машки патики за трчање Тежина: 310 g Навалување: 10 mm (прсти: 19,5 mm, потпетица: 29,5 mm) Nike ZoomX пена Гумен ѓон .
Подетално

Nike Air Zoom Vomero 16 се машки патики за трчање дизајнирани да обезбедат енергија и стабилна поддршка за вашата дневна рутина. Фаворитот меѓу тркачите го најавува своето враќање во форма на нова, подобрена верзија подготвена да ги задоволи дури и најсложените потреби на патеката. Ако барате безбедност, вие сте на вистинскиот пат, бидејќи Vomero 16 ја нагласува стабилноста со прицврстување на средниот дел на стапалото и петицата со засилен систем за врзување и стабилизатор на стапалата. Овие патики се ултра лесни и имаат подобрен горен дел со поголема флексибилност и можност за вентилација. Nike ZoomX пената обезбедува обновување на енергијата, давајќи ви чувство на одзив додека трчате. Единицата Air Zoom е поголема од претходните верзии, што ќе обезбеди уште поголема удобност при секој чекор. Високо абразивната гума на ѓонот обезбедува оптимално прилепување на површините, добра влечна сила и одлична издржливост. Време е да ја ослободите вашата внатрешна енергија и да поставите нови рекорди во секојдневното трчање со помош на патиките Nike Air Zoom Vomero 16.

 Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Тежина: 310 g
 • Навалување: 10 mm (прсти: 19,5 mm, потпетица: 29,5 mm)
 • Nike ZoomX пена
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Zoom Vomero 16 се машки патики за трчање дизајнирани да обезбедат енергија и стабилна поддршка за вашата дневна рутина. Фаворитот меѓу тркачите го најавува своето враќање во форма на нова, подобрена верзија подготвена да ги задоволи дури и најсложените потреби на патеката. Ако барате безбедност, вие сте на вистинскиот пат, бидејќи Vomero 16 ја нагласува стабилноста со прицврстување на средниот дел на стапалото и петицата со засилен систем за врзување и стабилизатор на стапалата. Овие патики се ултра лесни и имаат подобрен горен дел со поголема флексибилност и можност за вентилација. Nike ZoomX пената обезбедува обновување на енергијата, давајќи ви чувство на одзив додека трчате. Единицата Air Zoom е поголема од претходните верзии, што ќе обезбеди уште поголема удобност при секој чекор. Високо абразивната гума на ѓонот обезбедува оптимално прилепување на површините, добра влечна сила и одлична издржливост. Време е да ја ослободите вашата внатрешна енергија и да поставите нови рекорди во секојдневното трчање со помош на патиките Nike Air Zoom Vomero 16.

 Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Тежина: 310 g
 • Навалување: 10 mm (прсти: 19,5 mm, потпетица: 29,5 mm)
 • Nike ZoomX пена
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош