Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
Машки патики
Код на производ:
(MS327CPE)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 327

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
3.843 ДЕН
Заштеда: 1.647 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
New Balance 327 се машки lifestyle патики кои комбинираат модерен дизајн со ретро тркачкото наследство. Тие се карактеризираат со ненадминлива удобност и лежерен стил. За долготрајноста на моделот сведочат квалитетот на изработка и материјалот од кој се направени. Лесната конструкција од велур и најлон нуди оптимална прозрачност за дополнителна удобност. Мрежестиот материјал обезбедува проток на воздух и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Современото горниште има елегантно големо лого за лежерен, ретро и модерен изглед. Погодни се за секојдневно носење и лесно се комбинираат со други делови од гардеробата. Издржливиот гумен ѓон обезбедува стабилност и долготрајност на овие NB патики. Овие лежерни New Balance машки патики се идеални за секој кој сака да го прифати минатото преку актуелниот стил. Спецификација: Машки lifestyle патики Врзување со врвки Плиток профил Состав: мрежа 61%, велур кожа 39% Предимензионирано лого Гумен ѓон.
Подетално

New Balance 327 се машки lifestyle патики кои комбинираат модерен дизајн со ретро тркачкото наследство. Тие се карактеризираат со ненадминлива удобност и лежерен стил. За долготрајноста на моделот сведочат квалитетот на изработка и материјалот од кој се направени. Лесната конструкција од велур и најлон нуди оптимална прозрачност за дополнителна удобност. Мрежестиот материјал обезбедува проток на воздух и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Современото горниште има елегантно големо лого за лежерен, ретро и модерен изглед. Погодни се за секојдневно носење и лесно се комбинираат со други делови од гардеробата. Издржливиот гумен ѓон обезбедува стабилност и долготрајност на овие NB патики. Овие лежерни New Balance машки патики се идеални за секој кој сака да го прифати минатото преку актуелниот стил.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Врзување со врвки
 • Плиток профил
 • Состав: мрежа 61%, велур кожа 39%
 • Предимензионирано лого
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 50 33
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  6.5 39.5 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46.5 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 49 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош