Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION FILL
CHAMPION FILL
CHAMPION FILL
CHAMPION FILL
CHAMPION FILL
CHAMPION FILL
CHAMPION FILL
CHAMPION FILL
CHAMPION FILL
CHAMPION FILL
Машки патики
Код на производ:
(S21840-ES010)
CHAMPION

CHAMPION FILL

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
3
(Oceni)
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39 25
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28.5
 • 44.5 44.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5
 • 46 46 29.5
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30.5
 • 47.5 47.5
 • 48 48 31.5
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39 39 25
39.5
40 40 25.5
40.5 40.5
41 41 26.5
41.5 41.5
42 42 27
42.5 42.5
43 43 28
43.5 43.5
44 44 28.5
44.5 44.5
45 45 29
45.5 45.5
46 46 29.5
46.5 46.5
47 47 30.5
47.5
48 48 31.5
Остави оценка

 • Ramazan Seferi
  Ramazan Seferi

  18.06.2022. 11:36
 • Angela Kuzmanoska
  Angela Kuzmanoska

  09.06.2022. 14:24
 • Darko Kostevski
  Darko Kostevski

  22.05.2022. 10:26

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21987-KK001
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
1.883 ДЕН
Заштеда 30%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21984-KK001
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21984-ES010
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Помош