Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NIKE ZOOMX INVINCIBLE RUN FK
NIKE NIKE ZOOMX INVINCIBLE RUN FK
NIKE NIKE ZOOMX INVINCIBLE RUN FK
NIKE NIKE ZOOMX INVINCIBLE RUN FK
NIKE NIKE ZOOMX INVINCIBLE RUN FK
NIKE NIKE ZOOMX INVINCIBLE RUN FK
NIKE NIKE ZOOMX INVINCIBLE RUN FK
NIKE NIKE ZOOMX INVINCIBLE RUN FK
NIKE NIKE ZOOMX INVINCIBLE RUN FK
NIKE NIKE ZOOMX INVINCIBLE RUN FK
Машки патики за трчање
Код на производ:
(CT2228-400)
NIKE

NIKE NIKE ZOOMX INVINCIBLE RUN FK

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
12.290 ДЕН
Моментална цена
12.290 ДЕН
Цена со попуст
9.217 ДЕН
Заштеда: 3.073 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вклучете се во долги трки со ZoomX Invincible Run Flyknit машките патики за трчање.  Лесна и респонзивна, Nike ZoomX пената обезбедува чувство на исклучителна мекост и енергија при секој чекор. Во форма на клацкалка, оваа пена обезбедува поддршка во текот на три фази кај тркачите: флексибилност, кога стапалото се крева од земјата, лесно движење кога стапалото се движи напред и амортизирање кога е во контакт со земјата. Силната и издржлива Flyknit ткаенина на горниот дел има распоредени зони за оптимален проток на воздух каде што му е најпотребно на стапалото. Пошитокиот дел во предниот дел на стапалото дава стабилност. Гумениот ѓон „Waffle” овозможува прилепување каде што е потребно. Врзете ги и почувствувајте го потенцијалот кога стапалото ќе ја почувствува земјата. Спецификација: Плиток профил Вртење Плетен врв Среден ѓон од пена ZoomX Гумен „Waffle” ѓон Тежина: 314 g Навалување: 9 мм .
Подетално

Вклучете се во долги трки со ZoomX Invincible Run Flyknit машките патики за трчање.  Лесна и респонзивна, Nike ZoomX пената обезбедува чувство на исклучителна мекост и енергија при секој чекор. Во форма на клацкалка, оваа пена обезбедува поддршка во текот на три фази кај тркачите: флексибилност, кога стапалото се крева од земјата, лесно движење кога стапалото се движи напред и амортизирање кога е во контакт со земјата. Силната и издржлива Flyknit ткаенина на горниот дел има распоредени зони за оптимален проток на воздух каде што му е најпотребно на стапалото. Пошитокиот дел во предниот дел на стапалото дава стабилност. Гумениот ѓон „Waffle” овозможува прилепување каде што е потребно. Врзете ги и почувствувајте го потенцијалот кога стапалото ќе ја почувствува земјата.

Спецификација:

 • Плиток профил
 • Вртење
 • Плетен врв
 • Среден ѓон од пена ZoomX
 • Гумен „Waffle” ѓон
 • Тежина: 314 g
 • Навалување: 9 мм
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Вклучете се во долги трки со ZoomX Invincible Run Flyknit машките патики за трчање.  Лесна и респонзивна, Nike ZoomX пената обезбедува чувство на исклучителна мекост и енергија при секој чекор. Во форма на клацкалка, оваа пена обезбедува поддршка во текот на три фази кај тркачите: флексибилност, кога стапалото се крева од земјата, лесно движење кога стапалото се движи напред и амортизирање кога е во контакт со земјата. Силната и издржлива Flyknit ткаенина на горниот дел има распоредени зони за оптимален проток на воздух каде што му е најпотребно на стапалото. Пошитокиот дел во предниот дел на стапалото дава стабилност. Гумениот ѓон „Waffle” овозможува прилепување каде што е потребно. Врзете ги и почувствувајте го потенцијалот кога стапалото ќе ја почувствува земјата.

Спецификација:

 • Плиток профил
 • Вртење
 • Плетен врв
 • Среден ѓон од пена ZoomX
 • Гумен „Waffle” ѓон
 • Тежина: 314 g
 • Навалување: 9 мм
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош