Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TERREX AX3 MID GTX
adidas TERREX AX3 MID GTX
adidas TERREX AX3 MID GTX
adidas TERREX AX3 MID GTX
adidas TERREX AX3 MID GTX
adidas TERREX AX3 MID GTX
adidas TERREX AX3 MID GTX
adidas TERREX AX3 MID GTX
adidas TERREX AX3 MID GTX
adidas TERREX AX3 MID GTX
adidas TERREX AX3 MID GTX
adidas TERREX AX3 MID GTX
Машки outdoor патики
Код на производ:
(FX4561)
adidas

adidas TERREX AX3 MID GTX

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
8.588 ДЕН
Моментална Цена
8.588 ДЕН
Цена со попуст
7.300 ДЕН
Заштеда: 1.288 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX AX3 машки полудлабоки outdoor патики се дизајнирани за движење низ различни површини и терени. GORE-TEX мембраната која се наоѓа во горниот дел, ги одржува нозете суви истовремено дозволувајќи му на воздухот да циркулира во одредени предели на стапалото. Имаат EВА среден ѓон кој овозможува стабилност и Continental ™ гумен ѓон за оптимална прилагодливост во карпести и влажни услови. Уживајте во природата и освојте уште некој планински врв во adidas TERREX AX3 – машки полудлабоки outdoor патики за планинарење. Спецификација: Машки полудлабоки чевли - планинарење Полу-длабок профил Врзување Горен дел: мрежест материјал и синтетичка кожа Водоотпорна мембрана GORE-TEX Среден ЕВА ѓон Калуп – чорапа во внатрешниот дел Continental™ гумен ѓон Пад на средниот ѓон: 10мм (пета - 29мм, преден дел - 19мм) Боја: црна .
Подетално

adidas TERREX AX3 машки полудлабоки outdoor патики се дизајнирани за движење низ различни површини и терени. GORE-TEX мембраната која се наоѓа во горниот дел, ги одржува нозете суви истовремено дозволувајќи му на воздухот да циркулира во одредени предели на стапалото. Имаат EВА среден ѓон кој овозможува стабилност и Continental ™ гумен ѓон за оптимална прилагодливост во карпести и влажни услови. Уживајте во природата и освојте уште некој планински врв во adidas TERREX AX3 – машки полудлабоки outdoor патики за планинарење.

Спецификација:

 • Машки полудлабоки чевли - планинарење
 • Полу-длабок профил
 • Врзување
 • Горен дел: мрежест материјал и синтетичка кожа
 • Водоотпорна мембрана GORE-TEX
 • Среден ЕВА ѓон
 • Калуп – чорапа во внатрешниот дел
 • Continental™ гумен ѓон
 • Пад на средниот ѓон: 10мм (пета - 29мм, преден дел - 19мм)
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TERREX AX3 машки полудлабоки outdoor патики се дизајнирани за движење низ различни површини и терени. GORE-TEX мембраната која се наоѓа во горниот дел, ги одржува нозете суви истовремено дозволувајќи му на воздухот да циркулира во одредени предели на стапалото. Имаат EВА среден ѓон кој овозможува стабилност и Continental ™ гумен ѓон за оптимална прилагодливост во карпести и влажни услови. Уживајте во природата и освојте уште некој планински врв во adidas TERREX AX3 – машки полудлабоки outdoor патики за планинарење.

Спецификација:

 • Машки полудлабоки чевли - планинарење
 • Полу-длабок профил
 • Врзување
 • Горен дел: мрежест материјал и синтетичка кожа
 • Водоотпорна мембрана GORE-TEX
 • Среден ЕВА ѓон
 • Калуп – чорапа во внатрешниот дел
 • Continental™ гумен ѓон
 • Пад на средниот ѓон: 10мм (пета - 29мм, преден дел - 19мм)
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош