Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Charged Commit Training 3
UNDER ARMOUR Charged Commit Training 3
UNDER ARMOUR Charged Commit Training 3
UNDER ARMOUR Charged Commit Training 3
UNDER ARMOUR Charged Commit Training 3
UNDER ARMOUR Charged Commit Training 3
UNDER ARMOUR Charged Commit Training 3
UNDER ARMOUR Charged Commit Training 3
UNDER ARMOUR Charged Commit Training 3
UNDER ARMOUR Charged Commit Training 3
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(3023705-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Charged Commit Training 3

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.432 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 11.5
 • 12 44.5 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Charged Commit Training 3 се женски патики за тренинг. Кога трчате или скокате, вашата нога удира во земјата со сила 5 пати поголема од вашата тежина... СЕКОЈ ПАТ кога вашето стапалото удира во земјата. Овие патики го апсорбираат тој удар и ви даваат максимална удобност и леснотија. Горниот дел е направен од лесна мрежа и го одржува вашето стапало свежо и суво. Надворешниот дел ја „заклучува петата“ и обезбедува странична стабилност. Специјално дизајнирани за женски стапала, овие патики ви даваат максимална ефектност. Charged Cushioning® средниот ѓон со обликувана, компресирана пена обезбедува врвна амортизација и издржливост. Гумениот ѓон обезбедува совршено прилепување на површина. Спецификација: Женски патики за тренинг Плиток профил Врзување со врвки Мрежест, лесен горен дел Charged Cushioning® среден ѓон Гумен ѓон Боја: црна.
Подетално

Under Armour Charged Commit Training 3 се женски патики за тренинг. Кога трчате или скокате, вашата нога удира во земјата со сила 5 пати поголема од вашата тежина... СЕКОЈ ПАТ кога вашето стапалото удира во земјата. Овие патики го апсорбираат тој удар и ви даваат максимална удобност и леснотија. Горниот дел е направен од лесна мрежа и го одржува вашето стапало свежо и суво. Надворешниот дел ја „заклучува петата“ и обезбедува странична стабилност. Специјално дизајнирани за женски стапала, овие патики ви даваат максимална ефектност. Charged Cushioning® средниот ѓон со обликувана, компресирана пена обезбедува врвна амортизација и издржливост. Гумениот ѓон обезбедува совршено прилепување на површина.
Спецификација:

 • Женски патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Мрежест, лесен горен дел
 • Charged Cushioning® среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5
  12 44.5 29
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош