Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NEW BALANCE NEW BALANCE K574
NEW BALANCE NEW BALANCE K574
NEW BALANCE NEW BALANCE K574
NEW BALANCE NEW BALANCE K574
NEW BALANCE NEW BALANCE K574
NEW BALANCE NEW BALANCE K574
NEW BALANCE NEW BALANCE K574
NEW BALANCE NEW BALANCE K574
NEW BALANCE NEW BALANCE K574
NEW BALANCE NEW BALANCE K574
Детски патики
Код на производ:
(GC574AB1)
NEW BALANCE

NEW BALANCE NEW BALANCE K574

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Цена со попуст
3.306 ДЕН
Заштеда: 584 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32.5
 • 1.5 33 20
 • 2 34 20.5
 • 2.5 34.5 21
 • 3 35
 • 3.5 35.5 21.9
 • 4 36 22.2
 • 4.5 37 22.5
 • 5 37.5 23
 • 5.5 38 23.4
 • 6 38.5 24
 • 7 39.5 24.7
 • 10 *
 • 10.5 28 16.5
 • 11 *
 • 11.5 29 17.5
 • 12 30 18
 • 12.5 30.5
 • 13 31 19
 • 13.5 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32.5
1.5 33 20
2 34 20.5
2.5 34.5 21
3 35
3.5 35.5 21.9
4 36 22.2
4.5 37 22.5
5 37.5 23
5.5 38 23.4
6 38.5 24
7 39.5 24.7
10
10.5 28 16.5
11
11.5 29 17.5
12 30 18
12.5 30.5
13 31 19
13.5 32 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32.5
1.5 33 20
2 34 20.5
2.5 34.5 21
3 35
3.5 35.5 21.9
4 36 22.2
4.5 37 22.5
5 37.5 23
5.5 38 23.4
6 38.5 24
7 39.5 24.7
10
10.5 28 16.5
11
11.5 29 17.5
12 30 18
12.5 30.5
13 31 19
13.5 32 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GR997HLL
3.112 ДЕН
Заштеда 20%
3.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GR997HAA
3.112 ДЕН
Заштеда 20%
3.890 ДЕН
Помош