Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X SPEEDFLOW.3 FG J
adidas X SPEEDFLOW.3 FG J
adidas X SPEEDFLOW.3 FG J
adidas X SPEEDFLOW.3 FG J
adidas X SPEEDFLOW.3 FG J
adidas X SPEEDFLOW.3 FG J
adidas X SPEEDFLOW.3 FG J
adidas X SPEEDFLOW.3 FG J
adidas X SPEEDFLOW.3 FG J
adidas X SPEEDFLOW.3 FG J
Код на производ:
(FY3304)
adidas

adidas X SPEEDFLOW.3 FG J

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.880 ДЕН
Заштеда: 508 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X SPEEDFLOW.3  унисекс копачки кои се создадени за новите генерации на фудбалери. Дизајнирани се за играње на вештачка трева и тврд терен, даваат неверојатна експлозивност и брзина. Горниот дел, изработен од мрежест материјал, во форма на чорап кој е исклучително лесен и  обезбедува целосна поддршка и чувство на сигурност при интензивни дуели. TPU крампоните се дизајнирани за спринт на тврд терен и ви даваат можност да постигнете сериозно забрзување. Овие копачки имаат низок профил кој не дозволува вашата нога да се померува, а во исто време не го покрива глуждот за да имате максимална контрола врз топката. Водете го вашиот тим до победа во adidas X SPEEDFLOW.3 унисекс копачки  за фудбал. Спецификација: Унисекс копачки - фудбал За играње на вештачка трева и тврд терен Плиток профил Врзување Горен дел: мрежест материјал TPU крампони и ѓон Боја: црвена .
Подетално

adidas X SPEEDFLOW.3  унисекс копачки кои се создадени за новите генерации на фудбалери. Дизајнирани се за играње на вештачка трева и тврд терен, даваат неверојатна експлозивност и брзина. Горниот дел, изработен од мрежест материјал, во форма на чорап кој е исклучително лесен и  обезбедува целосна поддршка и чувство на сигурност при интензивни дуели. TPU крампоните се дизајнирани за спринт на тврд терен и ви даваат можност да постигнете сериозно забрзување. Овие копачки имаат низок профил кој не дозволува вашата нога да се померува, а во исто време не го покрива глуждот за да имате максимална контрола врз топката. Водете го вашиот тим до победа во adidas X SPEEDFLOW.3 унисекс копачки  за фудбал.

Спецификација:

 • Унисекс копачки - фудбал
 • За играње на вештачка трева и тврд терен
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: мрежест материјал
 • TPU крампони и ѓон
 • Боја: црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas X SPEEDFLOW.3  унисекс копачки кои се создадени за новите генерации на фудбалери. Дизајнирани се за играње на вештачка трева и тврд терен, даваат неверојатна експлозивност и брзина. Горниот дел, изработен од мрежест материјал, во форма на чорап кој е исклучително лесен и  обезбедува целосна поддршка и чувство на сигурност при интензивни дуели. TPU крампоните се дизајнирани за спринт на тврд терен и ви даваат можност да постигнете сериозно забрзување. Овие копачки имаат низок профил кој не дозволува вашата нога да се померува, а во исто време не го покрива глуждот за да имате максимална контрола врз топката. Водете го вашиот тим до победа во adidas X SPEEDFLOW.3 унисекс копачки  за фудбал.

Спецификација:

 • Унисекс копачки - фудбал
 • За играње на вештачка трева и тврд терен
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: мрежест материјал
 • TPU крампони и ѓон
 • Боја: црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош