Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Bruno
CHAMPION Bruno
CHAMPION Bruno
CHAMPION Bruno
CHAMPION Bruno
CHAMPION Bruno
CHAMPION Bruno
CHAMPION Bruno
CHAMPION Bruno
CHAMPION Bruno
Машки патики
Код на производ:
(S21839-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Bruno

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39 25
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28.5
 • 44.5 44.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5
 • 46 46 29.5
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30.5
 • 47.5 47.5
 • 48 48 31.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BRUNO се машки патики за секој ден. Горниот дел на патиката е изработен од издржлив материјал кој е многу удобен. Ѓонот е направен со технологија која ви дава удобност во текот на денот, без оглед на интензитетот и динамиката. Атрактивен дизајн, црно-зеленото горниште во контраст со белиот ѓон, лесно се вклопува со сите ваши комбинации на облека. Во нив не можете да останете незабележани. Champion BRUNO машките lifestyle патики се совршен избор за вас доколку активниот живот е вашето секојдневие. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врзување со врвки Champion лого Состав: 100% PU Боја: црна, зелена, бела.
Подетално

Champion BRUNO се машки патики за секој ден. Горниот дел на патиката е изработен од издржлив материјал кој е многу удобен. Ѓонот е направен со технологија која ви дава удобност во текот на денот, без оглед на интензитетот и динамиката. Атрактивен дизајн, црно-зеленото горниште во контраст со белиот ѓон, лесно се вклопува со сите ваши комбинации на облека. Во нив не можете да останете незабележани. Champion BRUNO машките lifestyle патики се совршен избор за вас доколку активниот живот е вашето секојдневие.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Champion лого
 • Состав: 100% PU
 • Боја: црна, зелена, бела

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39 25
  39.5
  40 40 25.5
  40.5 40.5
  41 41 26.5
  41.5 41.5
  42 42 27
  42.5 42.5
  43 43 28
  43.5 43.5
  44 44 28.5
  44.5 44.5
  45 45 29
  45.5 45.5
  46 46 29.5
  46.5 46.5
  47 47 30.5
  47.5
  48 48 31.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S22088-WW001
  2.513 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S22091-KK001
  1.895 ДЕН
  Заштеда 50%
  3.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S22091-ES007
  1.895 ДЕН
  Заштеда 50%
  3.790 ДЕН
  Помош