Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Crate Remixa
NIKE Crate Remixa
NIKE Crate Remixa
NIKE Crate Remixa
NIKE Crate Remixa
NIKE Crate Remixa
NIKE Crate Remixa
NIKE Crate Remixa
Машки патики
Код на производ:
(DC6916-003)
NIKE

NIKE Crate Remixa

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Crate Remix машките патики се дизајнирани да го поддржат секој ваш чекор. Тие се направени од најмалку 20% рециклиран материјал. Супер мекиот среден ѓон направен Crater пена ќе ви создаде впечаток дека одите по облаците. Горниот дел удобно се прилагодува на стапалото и обезбедува флексибилност при движење. Меко преклопениот дел околу глуждот придонесува за дополнителна удобност. Спецификација: Горен дел од рециклиран материјал Среден ѓон направен Crater пена Гумен ѓон.
Подетално

Nike Crate Remix машките патики се дизајнирани да го поддржат секој ваш чекор. Тие се направени од најмалку 20% рециклиран материјал. Супер мекиот среден ѓон направен Crater пена ќе ви создаде впечаток дека одите по облаците. Горниот дел удобно се прилагодува на стапалото и обезбедува флексибилност при движење. Меко преклопениот дел околу глуждот придонесува за дополнителна удобност.
Спецификација:

 • Горен дел од рециклиран материјал
 • Среден ѓон направен Crater пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Crate Remix машките патики се дизајнирани да го поддржат секој ваш чекор. Тие се направени од најмалку 20% рециклиран материјал. Супер мекиот среден ѓон направен Crater пена ќе ви создаде впечаток дека одите по облаците. Горниот дел удобно се прилагодува на стапалото и обезбедува флексибилност при движење. Меко преклопениот дел околу глуждот придонесува за дополнителна удобност.
  Спецификација:

 • Горен дел од рециклиран материјал
 • Среден ѓон направен Crater пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DJ6899-100
  6.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DN5466-001
  6.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CD4373-101
  7.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.890 ДЕН
  Помош