Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas FLUIDFLASH
adidas FLUIDFLASH
adidas FLUIDFLASH
adidas FLUIDFLASH
adidas FLUIDFLASH
adidas FLUIDFLASH
adidas FLUIDFLASH
adidas FLUIDFLASH
adidas FLUIDFLASH
adidas FLUIDFLASH
Патики за трчање за возрасни
Код на производ:
(GY5019)
adidas

adidas FLUIDFLASH

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
5.488 ДЕН
Моментална Цена
5.488 ДЕН
Цена со попуст
4.665 ДЕН
Заштеда: 823 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- *
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Акцентирајте го својот автентичен стил со овие adidas FLUIDFLASH унисекс патики. Иновативниот горен дел е направен од мрежест материјал кој се обликува според природното движење на вашите нозе, што ви дава слобода во чекорењето и способност да го дадете својот максимум. Влошката од Cloudfoam пена обезбедува удобност и мекост што ви прави да се чувствувате пријатно додека ги носите. Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини и ги прави вашите стапала безбедни со секој нов чекор. Спецификација: Унисекс патики - трчање Плиток профил Врзување Горен дел: мрежест материјал Cloudfoam пена во средниот ѓон Гумен ѓон Боја: Бела .
Подетално

Акцентирајте го својот автентичен стил со овие adidas FLUIDFLASH унисекс патики. Иновативниот горен дел е направен од мрежест материјал кој се обликува според природното движење на вашите нозе, што ви дава слобода во чекорењето и способност да го дадете својот максимум. Влошката од Cloudfoam пена обезбедува удобност и мекост што ви прави да се чувствувате пријатно додека ги носите. Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини и ги прави вашите стапала безбедни со секој нов чекор.

Спецификација:

 • Унисекс патики - трчање
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: мрежест материјал
 • Cloudfoam пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: Бела
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12-
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Акцентирајте го својот автентичен стил со овие adidas FLUIDFLASH унисекс патики. Иновативниот горен дел е направен од мрежест материјал кој се обликува според природното движење на вашите нозе, што ви дава слобода во чекорењето и способност да го дадете својот максимум. Влошката од Cloudfoam пена обезбедува удобност и мекост што ви прави да се чувствувате пријатно додека ги носите. Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини и ги прави вашите стапала безбедни со секој нов чекор.

Спецификација:

 • Унисекс патики - трчање
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: мрежест материјал
 • Cloudfoam пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: Бела
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12-
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV6026
adidas SUPERNOVA M се машки патики за трчање, кои носат совршена удобност и контрола. Т...
4.950 ДЕН
Заштеда 20%
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW7064
adidas 9TIS RUNNER се uniseks патики за трчање. Нивниот дизајн е инспириран од модата ...
2.792 ДЕН
Заштеда 30%
3.988 ДЕН
Помош