Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

AIR MAX 90 365
AIR MAX 90 365
AIR MAX 90 365
AIR MAX 90 365
AIR MAX 90 365
AIR MAX 90 365
AIR MAX 90 365
AIR MAX 90 365
AIR MAX 90 365
AIR MAX 90 365
Машки патики
Код на производ:
(CN8490-003)
NIKE

AIR MAX 90 365

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Зачувајте во листата на желби
Уникатни и неповторливи, модел кој освои генерации обожаватели, машките патики Nike Air Max 90 365 се синоним за автентичност и стил. Редизајнирани за casual стил, култните 90-ти остануваат верни на своите корени. Класичните бои даваат освежен изглед, а воздушната единица нуди совршена удобност на секој чекор. Нискиот профил со нежно поставен дел околу глуждот дава елегантен изглед, додека зашиените слоеви на материјал и деталите за TPU ги нагласуваат ретро вибрациите од 90-тите. Единицата Max Air ви носи неверојатна удобност. Гумениот ѓон со легендарната Waffle текстура обезбедува поголема издржливост и прилагодување на разни површини. Спецификации: Горен дел: текстил, кожа и синтетика Пена во средниот ѓон Гумен ѓон Боја: Црна Код на производ: CN8490-003 .
Подетално

Уникатни и неповторливи, модел кој освои генерации обожаватели, машките патики Nike Air Max 90 365 се синоним за автентичност и стил.

Редизајнирани за casual стил, култните 90-ти остануваат верни на своите корени.

Класичните бои даваат освежен изглед, а воздушната единица нуди совршена удобност на секој чекор.

Нискиот профил со нежно поставен дел околу глуждот дава елегантен изглед, додека зашиените слоеви на материјал и деталите за TPU ги нагласуваат ретро вибрациите од 90-тите.

Единицата Max Air ви носи неверојатна удобност.

Гумениот ѓон со легендарната Waffle текстура обезбедува поголема издржливост и прилагодување на разни површини.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил, кожа и синтетика
 • Пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: Црна
 • Код на производ: CN8490-003
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Уникатни и неповторливи, модел кој освои генерации обожаватели, машките патики Nike Air Max 90 365 се синоним за автентичност и стил.

Редизајнирани за casual стил, култните 90-ти остануваат верни на своите корени.

Класичните бои даваат освежен изглед, а воздушната единица нуди совршена удобност на секој чекор.

Нискиот профил со нежно поставен дел околу глуждот дава елегантен изглед, додека зашиените слоеви на материјал и деталите за TPU ги нагласуваат ретро вибрациите од 90-тите.

Единицата Max Air ви носи неверојатна удобност.

Гумениот ѓон со легендарната Waffle текстура обезбедува поголема издржливост и прилагодување на разни површини.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил, кожа и синтетика
 • Пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: Црна
 • Код на производ: CN8490-003
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош