Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok NANO X1 TR ADVENTURE
Reebok NANO X1 TR ADVENTURE
Reebok NANO X1 TR ADVENTURE
Reebok NANO X1 TR ADVENTURE
Reebok NANO X1 TR ADVENTURE
Reebok NANO X1 TR ADVENTURE
Reebok NANO X1 TR ADVENTURE
Reebok NANO X1 TR ADVENTURE
Reebok NANO X1 TR ADVENTURE
Reebok NANO X1 TR ADVENTURE
Reebok NANO X1 TR ADVENTURE
Reebok NANO X1 TR ADVENTURE
Reebok NANO X1 TR ADVENTURE
Reebok NANO X1 TR ADVENTURE
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(H67963)
Reebok

Reebok NANO X1 TR ADVENTURE

Претходна цена
7.990 ДЕН
Моментална цена
7.990 ДЕН
Цена со попуст
5.593 ДЕН
Заштеда: 2.397 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 33.5 20.5
 • 4 34 21
 • 4.5 34.5 21.5
 • 5 35 22
 • 5.5 35.5 22.5
 • 6 36 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 38.5 25
 • 8.5 39 25.5
 • 9 40 26
 • 9.5 40.5 26.5
 • 10 41 27
 • 10.5 42 27.5
 • 11 42.5 28
 • 11.5 43 28.5
 • 12 44 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok Nano X1 Training Adventure се женски патики за тренинг во затворени или отворени простории. Од рекреација во парк до вежбање во теретана, овие женски патики за тренинг Reebok ќе ви помогнат да ги направите вашите вежби поинтересни каде и да сте. Floatride Energy пената во предниот дел на стапалото ви дава лесно чувство и амортизирање. Гумениот ѓон ќе ви обезбеди прилагодување на разни површини. Спецификации: • Женски патики за тренинг • Плиток профил • Текстилен горен дел • Текстилна постава • Floatride Energy пена • EVA среден ѓон • Гумен ѓон • Боја: сива / розова .
Подетално

Reebok Nano X1 Training Adventure се женски патики за тренинг во затворени или отворени простории.

Од рекреација во парк до вежбање во теретана, овие женски патики за тренинг Reebok ќе ви помогнат да ги направите вашите вежби поинтересни каде и да сте.

Floatride Energy пената во предниот дел на стапалото ви дава лесно чувство и амортизирање.

Гумениот ѓон ќе ви обезбеди прилагодување на разни површини.

Спецификации:

• Женски патики за тренинг

• Плиток профил

• Текстилен горен дел

• Текстилна постава

• Floatride Energy пена

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: сива / розова

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 33.5 20.5
4 34 21
4.5 34.5 21.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
12 44 29
13
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GX7551
3.668 ДЕН
Заштеда 25%
4.890 ДЕН
Помош