Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
Детски патики за тенис
Код на производ:
(G58498)
Reebok

RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална Цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
2.061 ДЕН
Заштеда: 229 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5 20
 • 1.5 30 20.5
 • 2 32.5 21
 • 2.5 33 21.5
 • 3 34 22
 • 3.5 34.5 22.5
 • 4 35 23
 • 4.5 36 23.5
 • 5 36.5 23.5
 • 5.5 37 24
 • 6 38 24.5
 • 7 39 25
 • 10 26.5 16
 • 10.5 27 16.5
 • 11 27.5 17
 • 11.5 28 17.5
 • 12 29 18
 • 12.5 30 18.5
 • 13 30.5 19
 • 13.5 31 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok патики ROYAL COMPLETE CLN 2.0 Шарените детали им даваат на детските патики, кои се инспирирани од тенисот, асоцијација на среќа. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, а гумениот ѓон обезбедува удобност за време на напорни денови. СПЕЦИФИКАЦИИ: Боја: Бела За девојчиња Материјал: Синтетика Код на производ: G58498 .
Подетално

Reebok патики ROYAL COMPLETE CLN 2.0

Шарените детали им даваат на детските патики, кои се инспирирани од тенисот, асоцијација на среќа.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, а гумениот ѓон обезбедува удобност за време на напорни денови.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Бела
 • За девојчиња
 • Материјал: Синтетика
 • Код на производ: G58498
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Тенис
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 31.5 20
1.5 30 20.5
2 32.5 21
2.5 33 21.5
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.5
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
7 39 25
10 26.5 16
10.5 27 16.5
11 27.5 17
11.5 28 17.5
12 29 18
12.5 30 18.5
13 30.5 19
13.5 31 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok патики ROYAL COMPLETE CLN 2.0

Шарените детали им даваат на детските патики, кои се инспирирани од тенисот, асоцијација на среќа.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, а гумениот ѓон обезбедува удобност за време на напорни денови.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Бела
 • За девојчиња
 • Материјал: Синтетика
 • Код на производ: G58498
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Тенис
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 31.5 20
1.5 30 20.5
2 32.5 21
2.5 33 21.5
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.5
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
7 39 25
10 26.5 16
10.5 27 16.5
11 27.5 17
11.5 28 17.5
12 29 18
12.5 30 18.5
13 30.5 19
13.5 31 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV9207
1.129 ДЕН
Заштеда 46%
2.090 ДЕН
Помош