Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
Женски патики за трчање
Код на производ:
(CW3809-014)
NIKE

NIKE Juniper Trail

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.118 ДЕН
Заштеда: 1.372 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Juniper Trail се женски патики за трчање, кои се специјално дизајнирани за непристапни терени.  Доколку сакате да трчате во природа, по карпести и нерамни планински патеки, тогаш овие патики се идеален избор за вас. Гумениот ѓон со специјална текстура обезбедува одлична влечна сила, така што можете безбедно да ги поминете сите искачувања и препреки. Овој ѓон, во комбинација со лесен дизајн на горниот дел на патиките, ве прави исклучително стабилни, мобилни и брзи. Кожниот и текстилниот горен дел го обвиткуваат стапалото како удобен чорап, додека системот за врзување - Flywire обезбедува дополнителна стабилност. Мрежестите детали во горниот дел овозможуваат вентилација на стапалата, давајќи ви супериорно чувство на удобност.  Спецификација: Горен дел: кожа, текстил Мрежест дел за вентилација Тракционен гумен ѓон .
Подетално

Nike Juniper Trail се женски патики за трчање, кои се специјално дизајнирани за непристапни терени.  Доколку сакате да трчате во природа, по карпести и нерамни планински патеки, тогаш овие патики се идеален избор за вас. Гумениот ѓон со специјална текстура обезбедува одлична влечна сила, така што можете безбедно да ги поминете сите искачувања и препреки. Овој ѓон, во комбинација со лесен дизајн на горниот дел на патиките, ве прави исклучително стабилни, мобилни и брзи. Кожниот и текстилниот горен дел го обвиткуваат стапалото како удобен чорап, додека системот за врзување - Flywire обезбедува дополнителна стабилност. Мрежестите детали во горниот дел овозможуваат вентилација на стапалата, давајќи ви супериорно чувство на удобност.

 Спецификација:

 • Горен дел: кожа, текстил
 • Мрежест дел за вентилација
 • Тракционен гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22
5.5 36 22.5
6 36.5 23
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24.5
8 39 25
8.5 40 25.5
9 40.5 26
9.5 41 26.5
10 42 27
10.5 42.5 27.5
11 43 28
11.5 44 28.5
12 44.5 29
13 45.5 30
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош