Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PREDATOR FREAK .4 FXG
PREDATOR FREAK .4 FXG
PREDATOR FREAK .4 FXG
PREDATOR FREAK .4 FXG
PREDATOR FREAK .4 FXG
PREDATOR FREAK .4 FXG
PREDATOR FREAK .4 FXG
PREDATOR FREAK .4 FXG
PREDATOR FREAK .4 FXG
PREDATOR FREAK .4 FXG
Машки копачки
Код на производ:
(FY6319)
adidas

PREDATOR FREAK .4 FXG

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
3.049 ДЕН
Заштеда: 339 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PREDATOR FREAK .4 FXG се машки фудбалски патики со модерен дизајн и врвни перформанси. Нивниот горен дел е изработен од мека синтетичка кожа и текстил. Горната конструкција се прилагодува на вашата нога. Перформансите ви овозможуваат да го покажете вашиот талент на терените - на сува природна и вештачка трева. Впечатливиот дизајн е создаден за впечатлива игра. Познатите три adidas линии потенцираат припадност кон брендот. Овие фудбалски патики се одличен избор за сите што сакаат и играат фудбал. adidas PREDATOR FREAK .4 FXG се создадени за врвна игра и големи победи. Предаторот е гладен за доминација, победа и целосна контрола. Ајде да играме фудбал! Спецификации: • Горен дел: синтетичка кожа, текстил • Ѓон: гума, TPU • Прикажана боја: црвена, црна • Код на производ: FY6319 .
Подетално

adidas PREDATOR FREAK .4 FXG се машки фудбалски патики со модерен дизајн и врвни перформанси.

Нивниот горен дел е изработен од мека синтетичка кожа и текстил.

Горната конструкција се прилагодува на вашата нога.

Перформансите ви овозможуваат да го покажете вашиот талент на терените - на сува природна и вештачка трева.

Впечатливиот дизајн е создаден за впечатлива игра.

Познатите три adidas линии потенцираат припадност кон брендот.

Овие фудбалски патики се одличен избор за сите што сакаат и играат фудбал.

adidas PREDATOR FREAK .4 FXG се создадени за врвна игра и големи победи.

Предаторот е гладен за доминација, победа и целосна контрола.

Ајде да играме фудбал!

Спецификации:

• Горен дел: синтетичка кожа, текстил

• Ѓон: гума, TPU

• Прикажана боја: црвена, црна

• Код на производ: FY6319

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas PREDATOR FREAK .4 FXG се машки фудбалски патики со модерен дизајн и врвни перформанси.

Нивниот горен дел е изработен од мека синтетичка кожа и текстил.

Горната конструкција се прилагодува на вашата нога.

Перформансите ви овозможуваат да го покажете вашиот талент на терените - на сува природна и вештачка трева.

Впечатливиот дизајн е создаден за впечатлива игра.

Познатите три adidas линии потенцираат припадност кон брендот.

Овие фудбалски патики се одличен избор за сите што сакаат и играат фудбал.

adidas PREDATOR FREAK .4 FXG се создадени за врвна игра и големи победи.

Предаторот е гладен за доминација, победа и целосна контрола.

Ајде да играме фудбал!

Спецификации:

• Горен дел: синтетичка кожа, текстил

• Ѓон: гума, TPU

• Прикажана боја: црвена, црна

• Код на производ: FY6319

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош