Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok CLASSIC LEATHER
Reebok CLASSIC LEATHER
Reebok CLASSIC LEATHER
Reebok CLASSIC LEATHER
Reebok CLASSIC LEATHER
Reebok CLASSIC LEATHER
Reebok CLASSIC LEATHER
Reebok CLASSIC LEATHER
Reebok CLASSIC LEATHER
Reebok CLASSIC LEATHER
Детски патики
Код на производ:
(EG5963)
Reebok

Reebok CLASSIC LEATHER

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 18.5 9
 • 3.5 19 9.5
 • 4 19.5 10
 • 4.5 20 10.5
 • 5 21 11
 • 5.5 21.5 11.5
 • 6 22 12
 • 6.5 22.5 12.5
 • 7 23.5 13
 • 7.5 24 13.5
 • 8 25 14
 • 8.5 25.5 14.5
 • 9 26 15
 • 9.5 26.5 15.5
 • 10 27 16
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 12.5 12.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Classic Leather ја претставува спортската легенда од 1983 година. Иридесцентното Vector лого додава сјај на кожениот горен дел на овие бебешки патики. Allover бојата, од ѓонот до врвките ѝм дава модерен изглед. Лесниот ѓон обезбедува удобен чекор. Спецификација: Материјал: обложена кожа / синтетика Женски патики за бебиња Боја: бела Код на производот: EG5963 .
Подетално

Classic Leather ја претставува спортската легенда од 1983 година. Иридесцентното Vector лого додава сјај на кожениот горен дел на овие бебешки патики. Allover бојата, од ѓонот до врвките ѝм дава модерен изглед. Лесниот ѓон обезбедува удобен чекор.

Спецификација:

 • Материјал: обложена кожа / синтетика
 • Женски патики за бебиња
 • Боја: бела
 • Код на производот: EG5963
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 18.5 9
3.5 19 9.5
4 19.5 10
4.5 20 10.5
5 21 11
5.5 21.5 11.5
6 22 12
6.5 22.5 12.5
7 23.5 13
7.5 24 13.5
8 25 14
8.5 25.5 14.5
9 26 15
9.5 26.5 15.5
10 27 16
10.5
11
11.5
12
12.5
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош