Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
Детски патики
Код на производ:
(GESHARK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Shando

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.003 ДЕН
Заштеда: 1.287 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32.5
 • 1.5 33 20
 • 2 34 20.5
 • 2.5 34.5 21
 • 3 35
 • 3.5 35.5 21.9
 • 4 36 22.2
 • 4.5 37 22.8
 • 5 37.5 23.1
 • 5.5 38 23.4
 • 6 38.5 24.1
 • 7 39.5 24.7
 • 10 10
 • 10.5 28 16.5
 • 11 11
 • 11.5 29 17.5
 • 12 30 18
 • 12.5 30.5
 • 13 31 19
 • 13.5 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
New Balance Shando се детски lifestyle патики дизајнирани за тинејџери, кои зрачат со смел, предизвикувачки дизајн, кој на улиците носи стил инспириран од трчањето. Транспарентниот, мрежест горен дел е воздушен и ненаметливо cool, додека цврстите ремени и иновативниот систем на врзување помагаат вашето стапало да го задржите фиксирано. DynaSoft средниот ѓон обезбедува мекост и одлична амортизација.Спецификација: Плиток профил Врзување со врвки Горен дел изработен од мешавина од синтетика и мрежеста ткаенина DynaSoft среден ѓон Боја: црна.
Подетално

New Balance Shando се детски lifestyle патики дизајнирани за тинејџери, кои зрачат со смел, предизвикувачки дизајн, кој на улиците носи стил инспириран од трчањето. Транспарентниот, мрежест горен дел е воздушен и ненаметливо cool, додека цврстите ремени и иновативниот систем на врзување помагаат вашето стапало да го задржите фиксирано. DynaSoft средниот ѓон обезбедува мекост и одлична амортизација.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Горен дел изработен од мешавина од синтетика и мрежеста ткаенина
 • DynaSoft среден ѓон
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 32.5
  1.5 33 20
  2 34 20.5
  2.5 34.5 21
  3 35
  3.5 35.5 21.9
  4 36 22.2
  4.5 37 22.8
  5 37.5 23.1
  5.5 38 23.4
  6 38.5 24.1
  7 39.5 24.7
  10
  10.5 28 16.5
  11
  11.5 29 17.5
  12 30 18
  12.5 30.5
  13 31 19
  13.5 32 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош