Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Spider
UMBRO Spider
UMBRO Spider
UMBRO Spider
UMBRO Spider
UMBRO Spider
UMBRO Spider
UMBRO Spider
UMBRO Spider
UMBRO Spider
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(UMF213B125-01)
UMBRO

UMBRO Spider

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.463 ДЕН
Заштеда: 627 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28 17
 • 29 29 18
 • 30 30 18.5
 • 31 31 -
 • 32 32 19.5
 • 33 33 20
 • 34 34 21
 • 35 35 22
 • 36 36 22.8
 • 37 37 23.2
 • 38 38 24.1
 • 39 39 24.4
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28 17
29 29 18
30 30 18.5
31 31 -
32 32 19.5
33 33 20
34 34 21
35 35 22
36 36 22.8
37 37 23.2
38 38 24.1
39 39 24.4
40 40
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF213B108-06
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF213B104-42
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF213B104-02
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Помош