Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Lucas
CHAMPION Lucas
CHAMPION Lucas
CHAMPION Lucas
CHAMPION Lucas
CHAMPION Lucas
CHAMPION Lucas
CHAMPION Lucas
CHAMPION Lucas
CHAMPION Lucas
Детски патики
Код на производ:
(S32343-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Lucas

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28 16
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31 19
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36 23
 • 37 37 23.5
 • 38 38 24
 • 39 39 24.5
 • 40 40 25
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Champion LUCAS се детски патики за момчиња инспирирани од спортскиот ретро стил. Нивниот дизајн обезбедува автентичност и допадливост на прв поглед. Овие детски патики за момчиња се исклучително удобни за носење, и во нив ќе се чувствуваат безгрижно и енергично во текот на целиот ден. Горниот дел од синтетичка кожа и мрежести детали е лесен за одржување и гарантира издржливост и долготрајност на овој модел на патики.Спецификација: Детски lifestyle патики за момчиња Врзување со врвки Состав: 96% полиуретан, 4% мрежен синтетички материјал Боја: темносина.
Подетално

Champion LUCAS се детски патики за момчиња инспирирани од спортскиот ретро стил. Нивниот дизајн обезбедува автентичност и допадливост на прв поглед. Овие детски патики за момчиња се исклучително удобни за носење, и во нив ќе се чувствуваат безгрижно и енергично во текот на целиот ден. Горниот дел од синтетичка кожа и мрежести детали е лесен за одржување и гарантира издржливост и долготрајност на овој модел на патики.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за момчиња
 • Врзување со врвки
 • Состав: 96% полиуретан, 4% мрежен синтетички материјал
 • Боја: темносина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  28 28 16
  29 29 17
  30 30 18
  31 31 19
  32 32 20
  33 33 21
  34 34 21.5
  35 35 22.5
  36 36 23
  37 37 23.5
  38 38 24
  39 39 24.5
  40 40 25
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош