Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
Детски патики
Код на производ:
(S32335-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Marc

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28 16
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31 19
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36 23
 • 37 37 23.5
 • 38 38 24
 • 39 39 24.5
 • 40 40 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Marc се lifestyle длабоки патики за момчиња чиј дизајн е инспириран од спортскиот стил на кошаркарски чевли. Тие го носат препознатливото Champion лого во контрастни бои, а нивниот дизајн гарантира брзо да станат омилен придружник на сите малечки во нивните авантури. Имитацијата на врвки и велкро ремени на горниот дел од патиката овозможуваат лесно облекување и соблекување. Покрај тоа што овозможуваат удобност и комфор, овие патики за момчиња имаат ѓон што ќе овозможат сигурни и безгрижни чекори.Спецификација: Длабоки lifestyle патики за момчиња Велкро ремени Champion лого Состав: 100% полиуретан Боја: црна.
Подетално

Champion Marc се lifestyle длабоки патики за момчиња чиј дизајн е инспириран од спортскиот стил на кошаркарски чевли. Тие го носат препознатливото Champion лого во контрастни бои, а нивниот дизајн гарантира брзо да станат омилен придружник на сите малечки во нивните авантури. Имитацијата на врвки и велкро ремени на горниот дел од патиката овозможуваат лесно облекување и соблекување. Покрај тоа што овозможуваат удобност и комфор, овие патики за момчиња имаат ѓон што ќе овозможат сигурни и безгрижни чекори.
Спецификација:

 • Длабоки lifestyle патики за момчиња
 • Велкро ремени
 • Champion лого
 • Состав: 100% полиуретан
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  28 28 16
  29 29 17
  30 30 18
  31 31 19
  32 32 20
  33 33 21
  34 34 21.5
  35 35 22.5
  36 36 23
  37 37 23.5
  38 38 24
  39 39 24.5
  40 40 25
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S32580-BS036
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  ocene
  3
  1.254 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S32585-WW006
  1.254 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.090 ДЕН
  Помош