Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(UMF213M109-10)
UMBRO

UMBRO Light Speed

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25
 • 40.5 40.5 25.5
 • 41 41 26
 • 41.5 41.5
 • 42 42 26.5
 • 42.5 42.5 27
 • 43 43 27.5
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28
 • 44.5 44.5 28.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5 29.5
 • 46 46 30
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30.5
 • 47.5 47.5 31
 • 48 48 31.5
Зачувајте во листата на желби
Umbro LIGHT SPEED се машки патики за фудбал кои се погодни за играње во сала, без разлика дали спортувате професионално или рекреативно. Тие се дизајнирани да обезбедат стабилност и да ви овозможат лесно движење. Во нив сте побрзи и поспособни, можете лесно да го менувате правецот и брзината на движењето, без страв од лизгање.Горниот дел од издржливата синтетичка кожа е лесен за одржување и трае долго време. Гумениот ѓон со крампони обезбедува одлична влечна сила. Umbro логото го комплетира спортскиот изглед на овие машки патики за фудбал и ве мотивира да ги покажете сите ваши вештини на теренот. Спецификација: Машки патики - за фудбал / футсал Плиток профил / врвки Горен дел од синтетичка кожа Гумен ѓон Боја: бела.
Подетално

Umbro LIGHT SPEED се машки патики за фудбал кои се погодни за играње во сала, без разлика дали спортувате професионално или рекреативно. Тие се дизајнирани да обезбедат стабилност и да ви овозможат лесно движење. Во нив сте побрзи и поспособни, можете лесно да го менувате правецот и брзината на движењето, без страв од лизгање.Горниот дел од издржливата синтетичка кожа е лесен за одржување и трае долго време. Гумениот ѓон со крампони обезбедува одлична влечна сила. Umbro логото го комплетира спортскиот изглед на овие машки патики за фудбал и ве мотивира да ги покажете сите ваши вештини на теренот.
Спецификација:

 • Машки патики - за фудбал / футсал
 • Плиток профил / врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39
  39.5
  40 40 25
  40.5 40.5 25.5
  41 41 26
  41.5
  42 42 26.5
  42.5 42.5 27
  43 43 27.5
  43.5
  44 44 28
  44.5 44.5 28.5
  45 45 29
  45.5 45.5 29.5
  46 46 30
  46.5
  47 47 30.5
  47.5 47.5 31
  48 48 31.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики UM221M111-04
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики UM221M110-23
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики UM221M111-02
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Помош