Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas COPA SENSE.1 IN SALA
adidas COPA SENSE.1 IN SALA
adidas COPA SENSE.1 IN SALA
adidas COPA SENSE.1 IN SALA
adidas COPA SENSE.1 IN SALA
adidas COPA SENSE.1 IN SALA
adidas COPA SENSE.1 IN SALA
adidas COPA SENSE.1 IN SALA
adidas COPA SENSE.1 IN SALA
adidas COPA SENSE.1 IN SALA
adidas COPA SENSE.1 IN SALA
adidas COPA SENSE.1 IN SALA
Машки копачки
Код на производ:
(FY6205)
adidas

adidas COPA SENSE.1 IN SALA

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална Цена
6.188 ДЕН
Цена со попуст
5.260 ДЕН
Заштеда: 928 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Однесете ја вашата игра на следно ниво со adidas Copa Sense.1 IN SALA машките фудбалски патики. Фудбалските патики, наменети за играње во сала, обезбедуваат целосна контрола над топката во секое време. Премиум кожата во горниот дел на стапалото обезбедува врвен комфор и чувство. Нивниот горен дел е направен од мека кожа што совршено го обвиткува зглобот. Sensepods пената што го исполнува горниот дел со мека кожа ја одржува ногата цврста додека ѓонот TPU обезбедува стабилност, го олеснува притисокот и го штити стапалото од повреди. Анатомските влошки од пена во петицата го исполнуваат слободниот простор и создаваат контакт помеѓу стапалото и патиката. Многу удобни и лесни, овие копачки овозможуваат најдобри перформанси. Овие копачки се одличен избор за сите кои сакаат да играат фудбал рекреативно или да тренираат. Спецификации: Плиток модел Врзување Горен дел: кожа Ѓон TPU Материјал: Синтетика / Кожа Боја: Црвена / Бела Код на производ: FY6205 .
Подетално

Однесете ја вашата игра на следно ниво со adidas Copa Sense.1 IN SALA машките фудбалски патики.

Фудбалските патики, наменети за играње во сала, обезбедуваат целосна контрола над топката во секое време.

Премиум кожата во горниот дел на стапалото обезбедува врвен комфор и чувство.

Нивниот горен дел е направен од мека кожа што совршено го обвиткува зглобот.

Sensepods пената што го исполнува горниот дел со мека кожа ја одржува ногата цврста додека ѓонот TPU обезбедува стабилност, го олеснува притисокот и го штити стапалото од повреди.

Анатомските влошки од пена во петицата го исполнуваат слободниот простор и создаваат контакт помеѓу стапалото и патиката.

Многу удобни и лесни, овие копачки овозможуваат најдобри перформанси.

Овие копачки се одличен избор за сите кои сакаат да играат фудбал рекреативно или да тренираат.

Спецификации:

 • Плиток модел
 • Врзување
 • Горен дел: кожа
 • Ѓон TPU
 • Материјал: Синтетика / Кожа
 • Боја: Црвена / Бела
 • Код на производ: FY6205
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Однесете ја вашата игра на следно ниво со adidas Copa Sense.1 IN SALA машките фудбалски патики.

Фудбалските патики, наменети за играње во сала, обезбедуваат целосна контрола над топката во секое време.

Премиум кожата во горниот дел на стапалото обезбедува врвен комфор и чувство.

Нивниот горен дел е направен од мека кожа што совршено го обвиткува зглобот.

Sensepods пената што го исполнува горниот дел со мека кожа ја одржува ногата цврста додека ѓонот TPU обезбедува стабилност, го олеснува притисокот и го штити стапалото од повреди.

Анатомските влошки од пена во петицата го исполнуваат слободниот простор и создаваат контакт помеѓу стапалото и патиката.

Многу удобни и лесни, овие копачки овозможуваат најдобри перформанси.

Овие копачки се одличен избор за сите кои сакаат да играат фудбал рекреативно или да тренираат.

Спецификации:

 • Плиток модел
 • Врзување
 • Горен дел: кожа
 • Ѓон TPU
 • Материјал: Синтетика / Кожа
 • Боја: Црвена / Бела
 • Код на производ: FY6205
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош