Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NIKE COURT VISION LO CNVS
NIKE NIKE COURT VISION LO CNVS
NIKE NIKE COURT VISION LO CNVS
NIKE NIKE COURT VISION LO CNVS
NIKE NIKE COURT VISION LO CNVS
NIKE NIKE COURT VISION LO CNVS
NIKE NIKE COURT VISION LO CNVS
NIKE NIKE COURT VISION LO CNVS
NIKE NIKE COURT VISION LO CNVS
NIKE NIKE COURT VISION LO CNVS
Машки патики
Код на производ:
(DB7779-600)
NIKE

NIKE NIKE COURT VISION LO CNVS

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална Цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.951 ДЕН
Заштеда: 439 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики Nike Court Vision Low CNVS се за оние кои сакаат класичен стил од 80-тите, но кои ги следат и модерните трендови. Нивниот горен дел е инспириран од старите кошаркарски модели. Горниот дел е изработен од платно. Впечатливите едноставни детали и ретро логото на Swoosh ги прават едноставни за да можете да ги носите за секоја пригода. СПЕЦИФИКАЦИИ: Боја: црвена, бела Горен дел: платно Гумен ѓон Код на производ: DB7779-600 .
Подетално

Машките патики Nike Court Vision Low CNVS се за оние кои сакаат класичен стил од 80-тите, но кои ги следат и модерните трендови.

Нивниот горен дел е инспириран од старите кошаркарски модели.

Горниот дел е изработен од платно.

Впечатливите едноставни детали и ретро логото на Swoosh ги прават едноставни за да можете да ги носите за секоја пригода.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црвена, бела
 • Горен дел: платно
 • Гумен ѓон
 • Код на производ: DB7779-600
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките патики Nike Court Vision Low CNVS се за оние кои сакаат класичен стил од 80-тите, но кои ги следат и модерните трендови.

Нивниот горен дел е инспириран од старите кошаркарски модели.

Горниот дел е изработен од платно.

Впечатливите едноставни детали и ретро логото на Swoosh ги прават едноставни за да можете да ги носите за секоја пригода.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црвена, бела
 • Горен дел: платно
 • Гумен ѓон
 • Код на производ: DB7779-600
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ1995-100
6.111 ДЕН
Заштеда 10%
6.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CU4151-004
5.481 ДЕН
Заштеда 10%
6.090 ДЕН
Помош