Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1012B039-003)
ASICS

ASICS Trail Scout 2

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Asics TRAIL SCOUT 2 се женски патики за трчање кои обезбедуваат супериорна поддршка и сигурност додека трчате на отворено. Тие обезбедуваат удобност, така што вашиот ум може да ужива во ослободувачкото чувство да се биде во природа. Нивната редизајнирана структура на петицата ја подобрува стабилноста додека се движите на нерамен терен, со што ќе ви биде полесно да се фокусирате на патеката пред вас.Со создавање подобар стисок на нерамни површини, секој ваш чекор ќе биде побезбеден во овие патики. Доколку сакате да трчате во природа, TRAIL SCOUT 2 женските патики за трчање се вистинскиот избор за вас.Спецификација: Женски патики за трчање Гумен ѓон Боја: црна.
Подетално

Asics TRAIL SCOUT 2 се женски патики за трчање кои обезбедуваат супериорна поддршка и сигурност додека трчате на отворено. Тие обезбедуваат удобност, така што вашиот ум може да ужива во ослободувачкото чувство да се биде во природа. Нивната редизајнирана структура на петицата ја подобрува стабилноста додека се движите на нерамен терен, со што ќе ви биде полесно да се фокусирате на патеката пред вас.Со создавање подобар стисок на нерамни површини, секој ваш чекор ќе биде побезбеден во овие патики. Доколку сакате да трчате во природа, TRAIL SCOUT 2 женските патики за трчање се вистинскиот избор за вас.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 22.75
  6 37 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 39 24.5
  8 39.5 25
  8.5 40 25.25
  9 40.5 25.5
  9.5 41.5 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43.5 27.5
  11.5 44 28
  12 44.5 28.5
  13
  Остави оценка

  • Margarita Bobarovska
   Margarita Bobarovska

   09.09.2022. 10:45

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1012B047-702
  9.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.390 ДЕН
  Помош