Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Nina
CHAMPION Nina
CHAMPION Nina
CHAMPION Nina
CHAMPION Nina
CHAMPION Nina
CHAMPION Nina
CHAMPION Nina
CHAMPION Nina
CHAMPION Nina
Детски патики
Код на производ:
(S32350-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Nina

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28 16
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31 19
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36 23
 • 37 37 23.5
 • 38 38 24
 • 39 39 24.5
 • 40 40 25.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion NINA се длабоки патики за девојчиња во кои ќе можат среќно и безгрижно да го истражуваат светот околу себе. Нивниот модерен и блескав дизајн ќе обезбеди брзо да станат омилена придружничка на сите девојки во нивните авантури. Исклучително се меки и удобни, па се погодни за носење при сите секојдневни активности. Имитацијата на врвки и велкро ремени на горниот дел од патиките овозможуваат лесно облекување и соблекување.Спецификација Длабоки lifestyle патики за девојчиња Велкро ремени Украсени со блескави детали и Champion логото Состав: 100% полиуретан Боја: бела.
Подетално

Champion NINA се длабоки патики за девојчиња во кои ќе можат среќно и безгрижно да го истражуваат светот околу себе. Нивниот модерен и блескав дизајн ќе обезбеди брзо да станат омилена придружничка на сите девојки во нивните авантури. Исклучително се меки и удобни, па се погодни за носење при сите секојдневни активности. Имитацијата на врвки и велкро ремени на горниот дел од патиките овозможуваат лесно облекување и соблекување.
Спецификација

 • Длабоки lifestyle патики за девојчиња
 • Велкро ремени
 • Украсени со блескави детали и Champion логото
 • Состав: 100% полиуретан
 • Боја: бела

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  28 28 16
  29 29 17
  30 30 18
  31 31 19
  32 32 20
  33 33 21
  34 34 21.5
  35 35 22.5
  36 36 23
  37 37 23.5
  38 38 24
  39 39 24.5
  40 40 25.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S32599-PS013
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  1.254 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S32592-PS013
  1.254 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.090 ДЕН
  Помош