Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
Женски патики за кошарка
Код на производ:
(FY6024)
adidas

HOOPS 2.0

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
3.319 ДЕН
Заштеда: 369 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas HOOPS 2.0 се женски патики. Модерниот дизајн најде инспирација во кошаркарката. Овие патики се изработени од издржливи материјали, со цел да се долготрајни. Горниот дел е направен од синтетичка кожа. Перфорациите во горниот дел ја зголемуваат циркулацијата на воздухот. Познатите три линии adidas ја комплетираат спортската елеганција. И на улица, и на кошаркарско игралиште, удобно ќе се чувствувате во овие патики и ќе изгледате одлично во секоја прилика. СПЕЦИФИКАЦИИ: Гумен ѓон Горен дел: синтетичка кожа, текстил Прикажана боја: бела Врзување со врвки Код на производ: FY6024 .
Подетално

adidas HOOPS 2.0 се женски патики.

Модерниот дизајн најде инспирација во кошаркарката.

Овие патики се изработени од издржливи материјали, со цел да се долготрајни.

Горниот дел е направен од синтетичка кожа.

Перфорациите во горниот дел ја зголемуваат циркулацијата на воздухот.

Познатите три линии adidas ја комплетираат спортската елеганција.

И на улица, и на кошаркарско игралиште, удобно ќе се чувствувате во овие патики и ќе изгледате одлично во секоја прилика.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Прикажана боја: бела
 • Врзување со врвки
 • Код на производ: FY6024
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas HOOPS 2.0 се женски патики.

Модерниот дизајн најде инспирација во кошаркарката.

Овие патики се изработени од издржливи материјали, со цел да се долготрајни.

Горниот дел е направен од синтетичка кожа.

Перфорациите во горниот дел ја зголемуваат циркулацијата на воздухот.

Познатите три линии adidas ја комплетираат спортската елеганција.

И на улица, и на кошаркарско игралиште, удобно ќе се чувствувате во овие патики и ќе изгледате одлично во секоја прилика.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Прикажана боја: бела
 • Врзување со врвки
 • Код на производ: FY6024
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG4329
Овие патики се инспирирани од кошарката со ретро стил. Ако ја сакате кошарката ќе знает...
2.759 ДЕН
Заштеда 33%
4.088 ДЕН
Помош